C dilimi sağlık raporu | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

C dilimi sağlık raporu

İmpartant 9 Ocak 2017

1. İmpartant

İmpartant Yeni Üye

4
    1
    0
    Selam arkadaşlar araniza yeni katıldım. Güzel bir site olmuş.emeği geçen herkese teşekkürler. Benim danışmak istediğimi konu: 20 gün önce belfıtığı ameliyati oldum. Su an raporlu olduğumdan çalışmıyorum. Doktorum bana bundan sonraki hayatımda çok dikkatli olmam gerektiğini aksi takdirde hastalık tekrar nüksedebilir dedi. ve kesinlikle ağır bir şey kaldırmayacaksın anı hareketlerden kaçınacaksın ve Sabit olarak ayakta uzun süreli beklemeyeceksin dedi. Banada istersen mesleğin gereği böyle bir rapor düzenleyeceğim dedi. Bende kabul ettim ama henüz raporu almadım bir kaç gün sonra kontrole gidince verecek. şimdiemniyet hizmetleri sağlık yönetmeliğindebu c dilimi olan hastalar var idari polislik yapabilir şeklinde madde 16 da belirtiyor. Asıl sorum size bel fıtığı ameliyat i olduğum için sağlık daire başkanlığını c diliminde beni değerlendirir mi? ve busüreç nasıl işliyor. Bu konudan bilgisi olan var mi

enricco bunu beğendi.