Eğitim durumu tayini ile ilgili yardım | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

Eğitim durumu tayini ile ilgili yardım

ysny 7 Aralık 2016

1. ysny

ysny Bekçi

21
    8
    0
    Öncelikle ülkemin en güzel illerinde bile zor koşullarda çalışan her köşesinde ekmeğini kazanmaya çalışan melektaslarimin abilerimin Allah yardımcısı olsun. Ben elazığ da bir bölüm kazandım ve bu sene tayinciyim tayinde elazığ istemeyi düşünüyorum çalışma şartları nasıldır okuma konusunda yardımcı olurlar mi ya da zorluk çıkarır lar mi yaridimci olursanız sevinirim bu arada doğudan tayinciyim ve cevikciyim...

2. ysny

ysny Bekçi

21
    8
    0
    Yok mi bilgisi olan

3. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Devrem cevaplamissin aslında sen bir kaç tanesini sorunun cevabını
    Seninde dediğin gibi eğitim hakkı engellenemez ama sen gene bir dene en azından üniversitenin olduğu yere yakın bi yerlere verebilirler.
    Haa sunu da diyeyim öyle bizim teskatta okula gitmek için musade vereceklerini hiç sanmıyorum.oyle birşey olsaydı teşkilatta herkes uç dört bölüm mezunu olurdu.

4. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Ayruca Hayrli olsun ,hangi bölümü tercih ettin

5. ysny

ysny Bekçi

21
    8
    0
    Okuyanın işini her zaman bizim teşkilat zorlaştırıyor bunu kabul ediyorum ama bizim teşkilatta da biraz bıkkınlık var tabi bunda haklıyız ama çabalamak lazım bence...bu arada bölüm de radyoloji