Eski şark sürelerine tabi olmak | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

Eski şark sürelerine tabi olmak

wiya 12 Kasım 2016

1. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Arkadaşlar ikinci bölge illere (şark illerine)tercihlerimizi yaptıktan sonra bahse konu şark illerinin gorev surelerinde değişiklikler olmuş,bir iki ilçe haricinde tum il ve ilçelerin gorev sureleri değişikliğe uğramıştır.bu durum bizlerde moral bozukluğu oluşturmaktadır.hani Allah cumlemize sağ salim evlerine dönmeyi nasip etsin de bazı ilceler için bu sure çok harbi çok:)şuan sigarayı iki pakete çıkardım.ama su sigarayı bulmak bile o kadar zor ki.sizce bu surelerde bi değişiklik olur mu.yada hakkımızı nasıl arayabiliriz.benim ilk tercihimdi.yapayim biran evvel hayırlısı ile doneyim diyordum da şimdi çoğu meslektaşımız bu olumsuzluk şartlarında moralleri çok bozuk.bizim tekrar tercih yaptığımız zamanki surelerden yararlanma sartimiz olur mu.

2. yıllargeçti

yıllargeçti Bekçi

14
    3
    0
    Şu aşamada zor ama özellike şırnak ve hakkari şartlar çok kötü.Birazda bu bizden kaynaklanıyor.Şu an iki ilde toplam herhalde 15.000 e lakın personel vardır.Sosyal medyadan 1 hafta boyunca ailelerle birlikte bunu dile getirsek mutlaka göz önüne alırlar.

fidancan ve wiya bunu beğendi.
  3. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Haklisin devrem bu konuyla ilgili de sosyal medyadan birlik beraberlik içinde olmak gerek.ama benim dusuncem teskilatimiz taltif /ödül konusuna kitlenmis.hayirlisi ile bi yatarsa tarifler hemen buyuklerize sesimizi duyururuz,buradaki sorunlar gerçekten fazla.boyle bir yerde iki yıl olması gerekiyor.inan iki yıl olsa ilk yıl yeni geldik zaten,diger yıl içinde bu yil gidiyorum diye diye bitiririz .hani bi şekilde kendimizi avuturuz ama bu şekilde o avutma isi de olmuyor be devrem

4. yıllargeçti

yıllargeçti Bekçi

14
    3
    0
    Bunu 2-3 kez birleşip dile getirsek eminim sesimize kulak verirler.Site yöneticisi bu konu hakkında facebok ve burdan bir organize etse mesela mesaj yayılayarak her hafta pazartesi akşamı facebok twitter de sesimiz duyursak ayrıca tüm haber kanallarının Whatsapp numaraları var orayada sürekli yazsak ,gelen mesaj sayısı fazla olursa onlarda sesimize kulak verir ve haber yaparlar.Bu sadece haftanın bir günü yapsak en fazla 5 dakikamızı alır .Bırakın herkes in yapmasının hakkari şırnak personeli yapsa yeter

wiya bunu beğendi.
  5. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    Bence zor neyi dikkate liyorlrki bunu alsinlar

fidancan bunu beğendi.
  6. yıllargeçti

yıllargeçti Bekçi

14
    3
    0
    şöyle 10.000 kişi falan twitter de yazsa veya haber kanallarının Whatsapp numaralarına yazsak kesin haber olur.Yeni içişler bakanı da duysa mutlaka en azından bu iki il için değerlerndirir.

7. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Ohal bitse arkadaşlar hukuki yollardan hakkini arayacaklar bence.kamu lehine yürümesi lazım gibi geliyor.yaw kalmak istersin kalayım diye dilekçe verirsin gönderirler, gonderin beni dersin kal derler.bundan sonra ne istiyorsak tersini mı yapsak :):)