SICAK KONU - Havada Ödül Kokusu Var | Sayfa 3 | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

SICAK KONU Havada Ödül Kokusu Var

Komedipolis 18 Aralık 2016

1. MFM60

MFM60 Bekçi

38
    17
    0
    Yok devrem Estağfurullah yanlış oldu linki bir arkadaşım yollamış bende kopyalı kaldı.Burada paylaşım yapacakken yanlışlıkla linki attım. Tekrar herkesten Özür dilerim. Silmeye çalıştım inşallah silinmiştir

SM-G710 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

2. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
  3. Kemalarikana

Kemalarikana Yeni Üye

5
    0
    0
    İlk önce bi linke bakmak zor olmasa gerek.

4. MFM60

MFM60 Bekçi

38
    17
    0
    Haklısın ame amacım linki yayınlamak değildi

SM-G710 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

5. Xeana

Xeana Administrator Yetkili Kişi

469
    491
    0
    Silindi

6. MFM60

MFM60 Bekçi

38
    17
    0
  7. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    MFM60 bunu beğendi.
  8. archerrock

archerrock Başpolis Memuru

78
    27
    0
    Beyler bizler hem icralik hem sansiz kesim olarak taltif bile alamadik. Peki simdi soruyorum. Bu taltifi zaten herkeze vermeyecekleri belliydide bu odulu bari herkeze vereceklermi? Odul icin illa ankarada istanbulda calismakmi gerekir? Bizde burda teyakkuzdaydik calistik.. Su odulde bari ayrim Yapmasalarda polsanin kredisini beklemesek keske...

9. Aydin 41

Aydin 41 Komiser Yardımcısı

124
    84
    0
    Ödülle ilgili beklentim büyük çünkü sn başbakanımızın yakinindakilere hitaben söylediği ödülü bekleselermis bari böyle ayrım olmazdı dediğini duydum.insallah bu aralar yatar da herkes bir nefes alır.polsanin keyfi uygulamalarını beklemek zorunda kalmazdik.insallah yakındır.

10. YAHAYEKNEAY

YAHAYEKNEAY Yeni Üye

8
    5
    0
    Aydın 41 kardeşim söylediklerine kalpten inanmak istiyorum ama teşkilata güvenemiyorum ödül verilse bile bakın yine ne kadar haksızlık olacak alamayanların bir çoğu yine alamayacak.Bu teşkilat da taltif hiçbir zaman adilane dağıtılmadı.Hani herkes seyredip görmüştür Genel kurmayın orda tankın namlusunu takıp sürüklediği ekipde çalışan arkadaş bile taltif alamadı teşkilatdaki adaleti düşünün artık.

Aydin 41 bunu beğendi.
  11. hacker25

hacker25 Yeni Üye

3
    1
    0
    Devrelerim k bakmayın ama yukarlardan haber aldım ödül felan olmayacak boşa hayal kurmayalım

Sent from my iPhone using Polis Forum

12. Mad Men

Mad Men Bekçi

36
    20
    0
    Bende inanmiorm odul olayina

13. Aydin 41

124
    84
    0
    Neden haketmiyormuyuz

14. Mad Men

Mad Men Bekçi

36
    20
    0
    Haketmekle alakasi yok suanki ekonomik problemler varken ödul verilecegini dusunmuyorum

15. Aydin 41

124
    84
    0
    Ekonomik problem derken...

16. archerrock

78
    27
    0
    Madman hokumetimiz ekonomimizle ovunurken niye boyle bisey dedinki? Bence para varda gariban polisleri az daha surundurelim diyorlar

LG-D693TR www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

17. huynkk

huynkk Yeni Üye

3
    0
    0
    Benim terör tazminatı hariç maaşım 3700 küsür şimdi örneğin 1 ay boyunca hiç çalışmasam izin rapor vs. Hiçbir tazminat olmadan bu rakamı alırmıyım ?

Sent from my iPhone using Polis Forum

18. archerrock

78
    27
    0
    Izin alirsan o rakami alirsinda, raporda sanirim 10 gun uzerine yine maasindan kesiliyor diye biliyorum

LG-D693TR www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

19. Mad Men

Mad Men Bekçi

36
    20
    0
    Yahu haberlerde adamlar ekonomik darbe yapilmaya calisior diorlar izlemiormusunz da sanki yeni duymus gibi soruorsnz anlamadm.Devletin parasi varmi yok mu bilmem ben denilene gore yorum yaptim suan kimseye ödul fln vermezler olsa bile para herhangi bir riske karsi tedbiren tutarlar ellerinde.Herseye zam gelmis 1 ayda nerdeyse benzine 2 kere zam geldi.Su surec biterse ins verirler aliriz arkadaslar