Hisse Senedi | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

Hisse Senedi

Xeana 8 Kasım 2016

1. Xeana

Xeana Administrator Yetkili Kişi

470
    491
    0
    Sizlerden gelen yoğun istek üzerine hataları eski altyapımızda düzeltme imkanımız olmadığı için altyapıyı tamamen değiştirerek yüklü miktarda paraya da kıyarak lisanslı sağlam bir altyapı oluşturduk. Eski kullandığımız ile yeni altyapımız farklı firmalar olduğu için yazdığınız yorumları ve üyeliklerinizi yeni sisteme geçiremedik.
    Konu başlıklarını tekrar açıyoruz ve sizlerden ricamız konuları tekrar bilgileriniz ile canlandırmanız.Kısa sürede sitemiz eski durumuna sizler sayesinde kavuşacaktır anlayışınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

2. kanas67

kanas67 Yeni Üye

2
    0
    0
    Herkese sayfamız hayırlı olsun
    Ben borsayı uzun yıllardır oynamıyordum takip ediyordum
    1 ay önce yine uzun bir takipten sonra 4-5 bin lira karşılığı 0,40 ort ile 13.000 lot aldım
    bugün 0,63 den kapattı % 50 kardayım biraz daha yükseleceğini umuyorum
    http://finans.mynet.com/borsa/hisseler/euhol-euro-yatirim-hol/

3. dewaz

dewaz Bekçi

12
    6
    0
    kanas67 bunu beğendi.
  4. CooLmAn

CooLmAn Yeni Üye

2
    0
    0
    borsayı hisse senedini bilmemde en iyisi birikimi fiziki altın ve dolarda değerlendirmek diye düşünürüm...

5. susmus

susmus Bekçi

27
    25
    0
    Aslinda uzun vadeli hisse senedi en guzel yatirim araci bu ve yaninda arsa...

Hisse senedinde amiral hisseler yani koklu sirketler suan itibari ile ucuz, hatta bes yerine hisse senedi daha kazancli olur uzun vadeli(celik gibi sabirli olacaksin en az 8-10 yil o zaman bakkk bes hikaye) yatirim tavsiyesi degildir.

6. susmus

susmus Bekçi

27
    25
    0
    Hayirli olsun devrem

7. Malamadre

Malamadre Bekçi

16
    14
    0
    İsctr tupraş garanti bim hisseleri uzun vadede hiç kaybettirmedi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

susmus bunu beğendi.
  8. susmus

susmus Bekçi

27
    25
    0
    Cok haklisin devrem bunlar biraz daha zenginlestirilebilir. Saygilar

Malamadre bunu beğendi.
  9. susmus

susmus Bekçi

27
    25
    0
    Ornek otokar, ali koc altay tanki icin yesil isik yakti...

Malamadre bunu beğendi.
  10. Malamadre

Malamadre Bekçi

16
    14
    0
    İlk aklıma gelen ve bir zamanlar en çok oynadıklarım bunlardı uzak kaldım biraz zenginleştirmek size kalsın

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

susmus bunu beğendi.
  11. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Arkadaşlar bende nacizane fikrimi beyan edeyim.simdi öğrenci ve servis taşımacılığı yapan servisler var ya.simdi onlarda plakali .bulunduğu ile gore plaka kodu var ornegin ankarada c plaka kocaelinde p plaka sakaryada s plaka.kafaniz karışmasın taksilerle nasıl ki plaka t ise servislerde de bulunduğu ile gore değişmekte.ben derim ki belki biraz geç kalınmış olabilir atı alan çoktan uskudari geçti çünkü.bazi illerde bu plakalar on binden çıktı.2015yilinda on bin lira verildi birde ucuz yollu servis aracı alırsınız.simdi plakanin sadece ederim 70bin oldu.ben nerden biliyorum bizede Rahmetli babamızdan anneme miras kaldı.Allah razı olsun babamdan:(:(.plaka bu her zaman değer kazanir.tabi İstanbul daki taksi t plakaları gibi olmaz .onlar iki trilyon .ama benim dediğim servis plakaları bursa da ankarada 600bin kocaelinde 240gibi.

susmus ve Xeana bunu beğendi.
  12. ykp4453

ykp4453 Komiser Yardımcısı

192
    78
    0
    Bence afyon cimentodan sasmamak lazim 5 binira at 5 yil sonra en az 25 bin olacaktir...

susmus bunu beğendi.
  13. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

722
    497
    0
    yok mu güzel hisse tüyosu:)

14. susmus

susmus Bekçi

27
    25
    0
    kalkınma bankası hareketine başladı... bedelli ardından C grubundan A grubuna gececek(yeni yıla doğru) hayırlısı bakalım...
    yatırım tavsiyesi değildir.

15. enricco

722
    497
    0
    arkadaşlar güzel hisse yok mu

16. enricco

722
    497
    0
    adese nasıl yada iyi hisse var mı bu aralar önerebileceğiniz?

17. flic

flic 4.Sınıf Emniyet Müdürü

833
    133
    0
    Uzun vadeli mi? Yoksa günlük al_sat mı? Zaten şu anda hisseler çok ucuz...temettü veren hisseler,her sene bedelsiz veren hisseler var size bağlı ama yarın borsa düşecek gibi feed faiz artırdı dolar 3.52 yi geçti

Discovery www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

18. adanapol

adanapol Komiser Yardımcısı

132
    61
    0
    bence bilmediginiz işe para baglamayın ;)

flic bunu beğendi.
  19. flic

833
    133
    0
    Mesela; Tskb her sene bedelsiz ve nakit temettü verir.Mart ayında yüzde 4-5 nakit.Haziranda yüzde18 e yakın bedelsiz verin.eğer 1998 de elinde 1 adet bu hisseden olsaydı şuan 150 tane hissen vardı yani müthiş rakam

20. flic

833
    133
    0
    Adese bence dip yaptı...geçen 1.53 den döndü şuan 1.82 bu hisse 27 idi yüzde 200 bölündü ondan sonra 9 lardan bu seviyeye geldi yani alınıp beklenebilir fakat Ortaklar müthiş borsada hisselerini satıyorlar Sedat Kaynak da 460 binden fazla hissesini satmak için kayıt yaptırdı bu da not olsun

Malamadre bunu beğendi.