Hisse Senedi | Sayfa 30 | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

Hisse Senedi

Xeana 8 Kasım 2016

1. flic

flic 4.Sınıf Emniyet Müdürü

778
    127
    0
    Bilanço zamanı yaklaşıyor bu dönemde şirket hisselerinde duruma göre aşağı ve yukarı yönlü hareketler bekliyorum... iyi bir analizle bilançosu iyi gelecek şirketlerin hisselerini almak gerekir...

Discovery www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

2. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

718
    493
    0
    flic bunu beğendi.
  3. azercell

azercell Yeni Üye

2
    2
    0
    Ben bunca zamandır forumları falan takip ediyorum, bu kadar isabet yapan adam görmedim. Yüreğine, emeğine, bilgine sağlık flic abi ✋️

flic bunu beğendi.
  4. flic

778
    127
    0
    Teşekkür ederim beni izlemeye devam edin... Tabiki benim burada önerdiğim hisseler araştırmanın sonuçları... Fakat Spek hep algıya oynar...Sabırlı olan kazanır...

5. flic

778
    127
    0
  6. flic

778
    127
    0
    Nöbetime gidiyorum... Aydın'da sabahleyin hafif.kar yağdı şuan ise yağmura çevirdi...Hava çok temiz ve oksijeni bol..

7. flic

778
    127
    0
    Banvit Brezilyalı gıda devi BRF ye hisselerinin %79.48 i karşılığı olarak 915.06 milyon tl ye satıldı...BRF gıda şirketi 10 milyar Euro'luk bir şirket 54 ülkede tesisi bulunmaktadır...Hisse başı 11.51 TL olarak belirlendi ancak şirketin borçları,doların durumu gibi durumlarda fiyatın aşagı yada yukarı yönlü hareketler yapabileceği bildirildiği ...bugün banvitin hisseleri ℅+19.03 yükselerek 10.51 den kapattı...Bence büyük şirket bu hisse herşeye gebe dikkatle izlemek gerekir...Dediğim gibi ben bu sene şirketlerde bu tür evlilik bekliyorum...Buna benzer şekilde hisse senetleri alınırsa müthiş bir rakam elde edilir.Ben Banvit in son hareketlerinden korkmuştum çünkü 2 defa uyarı almıştı ki Allahtan iş bitti Vatana millete hayırlı olsun.

8. flic

778
    127
    0
    Orge nihayet sesimi duydu bu hisse zamanında 30 tl yi gördü hisse %+4.60 ile 6.14 den kapattı

9. flic

778
    127
    0
    Evet çıkışına devam ediyor hissemiz... 2.62 ile %+6.94 artı kapattı tüm kimya şirketlerinde bir çıkış var hadi hayırlısı.

10. flic

778
    127
    0
    Bence hissede müthiş baskı var hala hakettiği yere gelemiyor...Bir hisseyi sonsuza kadar tutmazlar bugün hisse 4.08 ile %+3.55 yaptı yetmez

11. flic

778
    127
    0
    Aslan Afyonum 8.90 ile %+10.83 kapattı bilanço ve gelecek haberleri fiyatlıyor...Bizi hiç yanıltmadı yolun açık olsun müthiş Spegi var helal olsun sana.

12. flic

778
    127
    0
    Borsamızda genel bir düşüş hakim....Genel trend iyi değil borsamız ivme kazanmaya başlarsa çıkış yapacaktır fakat kararsız seyir izliyor.Anayasa görüşmeleri,dolar, petrol, jeopolitik gibi durumlar borsamızı etkiliyor buda hisselere yansıyor.

13. flic

778
    127
    0
    Beni izleyenler yine kazandı yukarıda yazdığım yazıda olduğu gibi çıkmaya devam ediyor bugün klmsn 8.00 ile%+7.38 artı kapattı... Damga vurmaya aday Bekleyip göreceğiz.

14. flic

778
    127
    0
    Bu Info (info yatırım) hareketler aynı bir kaç defa bu kağıttan ekmek yedim..şuan1.09 dan 1.30 ile %+19.27 çıkış yaptı.yıl en düşük fiyatı 0.63 den en yüksek fiyat 1.40 gelmiş...Kağıt toplu ama hateketler aynı..Yukarıdan vere vere 1.00-1.10 a gel tekrar 1.30 yap... bu hisseyi 1.00 yada 1.10 geldiğinde alıp en geç 15-20 gün içinde %20 rahat kazanırsınız... kagıt başını alıp gidebilirde... bu üç seferdir aynı hareket...Bekleyip göreceğiz.

15. flic

778
    127
    0
    Alka yine çıkışına devam ediyor yıllık en düşük fiyatı 1.17 ile en yüksek fiyatı 2.85 ile %+7.55 zirvede..Daha gözü zirvelerde helal sana Alka

16. flic

778
    127
    0
    Egpro (Ege Profil) 8.59 ile %+6.97 çıkış yaptı ve yıllık en düşük fiyatı 2.37 den buralara kadar geldi... belliki hedef büyük Avrupa'nın en büyük PVC fabrikası açılacak kimi Nisan kimi Ağustos diyor bu fabrikanın açılmasıyla ihracat iki katına çıkacak. Sığ bir hisse senedi... uçuk rakam 30-40 olacak diyen var ama olmaz diyede bir şey yok çünkü Egeen örnegi var 25 kat artmış...Borsa böyle bir şey... Yakalarsan müthiş para kazanırsınız fakat biz günlük al sat yapıyoruz buda fazla bir kazanç sağlamıyor ayrıca bu hisse C gurubunda...Haziran ayında B gurubuna geçerse tadından yenmez..Bu hisse senedini takip etmek gerekir çünkü her şeye gebe Fiyatı uçtu mesele dahada yukarı çıkar mı?...YTD...

17. flic

778
    127
    0
    Aslanım Aselsan 13.25 ile %+2.00 çıkış yaptı... yabancılar Pirana balığı gibi hisseye saldırıyorlar...polis sandığını bırak...Her ay düzenli mesela 200 tl lik alınıp kenara atılırsa 10 sene sonra sana 2. bir emeklilik verir...Hedef çok büyük her sene kârını katlıyor

18. flic

778
    127
    0
    Bugün bir atak yaptı 7.80 den inerek 7.61 ile ℅+1.47 yaptı ama yetmez... KY in hep sinir uçlarına basıyor... Çıkmaya mecbursun bunu herkes biliyor daha fazla baskılayamazlar

19. flic

778
    127
    0
    Sarky (sarkuysan) 3.11 hep aynı fiyatlarda Epeydir bekliyor... hacimde hafifçe yükseliş var hakettiği yere gelecek.

20. flic

778
    127
    0
    Nugyo 4.00 uzunca süredir yatay seyrediyor... Hissenin toplanma süreci bittiğinde çıkışını yapacaktır.