Hisse Senedi | Sayfa 31 | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

Hisse Senedi

Xeana 8 Kasım 2016

1. flic

flic 4.Sınıf Emniyet Müdürü

778
    127
    0
    Polho 7 li rakamları gördü bugün... 7.19 zirve yaparak 7.07 den kapattı ve %+2.61 ile artı yaptı ucu açık...

Discovery www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

2. flic

778
    127
    0
  3. flic

778
    127
    0
    Bfren 142.800 ile %+2.37 artı kapattı.Bence Bilançoyu fiyatlamaya başlandı yada olumlu bir haber uykusundan uyandı... Doların çıkması bu hisseye yansıyabilir.

4. flic

778
    127
    0
    Netaş 9.85 beklemeye devam , Rekabet kurulu kararı geldi, projeleri var ama hisseye yansımıyor Hisse baskı altında 1 yıl Kamu ihale yasağı devam ediyor...Spek bunu kullanıyor.. iştiraki olan kront aldı başını gidiyor... Mayıs sonunda yasak kalkacak bekleyip. Göreceğiz...

5. flic

778
    127
    0
    Escom 1.14 beklemeye devam.. Hep aynı hareket 1.10-1.14 git gel yapmaya başladı haydi artık bunlara son ver...1.50 yolculuğu başlasın... 2010 dan beri bu fiyatlarda geziniyorsun artık stopppp.

uzaylı bunu beğendi.
  6. flic

778
    127
    0
    Emkel hissesi 1.08 bıktırmaya devam...doyumsuz bir Spek ile karşı karşıya geldik KY in sabırı kalmadı bu baskı çok fazla bakalım KY ve Spek çatışmasından kim galip çıkacak sonucu bizde bekliyoruz.

7. flic

778
    127
    0
    Avod 1.21 çok güvendiğim hisselerden biri ama ölü kedi numarası yapıyor...A grubuna geçti son zamanlarda hacimde artış olması hisseyi olumlu yönde etkileyecektir.İhracat yapan bir şirket doların çıkması olumlu yönde etkiler... Martta bilançosu var hareket başlayacaktır.

uzaylı bunu beğendi.
  8. flic

778
    127
    0
    Yunsa 2.39 ile℅-1.24 eksi kapattı.. Buralar dip seviyesi sayılır Sabancı holdingin iştiraki bir hisse ama içler acısı durumu... Sabancı holdingin daha önce sasa, Bossa, bunlar satılmıştı inşallah sıra buna gelir... bu fiyatlar çok uygun ama hissenin sahibi yok... elbet bir haber gelirse bu hisse senedi hakettiği yere kadar gidecektir.

9. flic

778
    127
    0
    Blcyt 1.13 ile süründürmeye devam ediyor.. sürekli topluyorlar çok doyumsuz bir Spek var... Toplanan Hisseleri ne yapacak? Turşusumu kuracak... Elbet seninde vaktin gelecek..

uzaylı bunu beğendi.
  10. flic

778
    127
    0
    Gusgr (Güneş Sigorta) 1.12 ile günü yatay kapattı gün içinde en yüksek 1.14 ü gördü, hacimde artış var ilerisi için Umut veriyor.

11. flic

778
    127
    0
    Mücadele devam 0.91 ile yataya sardı... Trend iyi bir şekilde olsa buralarda kalmaz

12. flic

778
    127
    0
    Srvgy 2.65 ℅-2.93 eksi kapattı... 4.00 den beri düşüşe geçen hisse artık sona doğru yaklaşılıyor bu fiyatlarda yatay seyrettikten sonra hakettiği yere gelecektir.

13. flic

778
    127
    0
    Sayas 1.68 ile ℅-0.59 eksi kapattı dip fiyatlara geldi..5.10 fiyatları gören hisse yazıkki bu fiyatlara geldi... diplerden iyi toplandı düşüşün sonu geldi gibi artık ben yukarlara bekliyorum.

14. flic

778
    127
    0
    Katmr 7.45 ℅+1.92 diğer savunma hisseleri uçuşa geçti sen hala yerinde sayıklıyorsun... Senden atak bekliyorum.

15. flic

778
    127
    0
    Alyag (Altınyağ) 0.66 %-1.49 eksi kapattı kağıt büyük operasyon yedi şu an dip fiyatlarda patronlar sürekli olarak hisse satıyorlar 1.05 fiyatlardan beri düşüşe geçen hisse senedi biraz daha düşüp yataya saracak gibi yine çizgiyi Spek koyar... Ama dip fiyatlarda sayılır yinede riskli bir hisse dikkatli olmak gerekir... Gerçi para böyle hisselerden kazanılır ama kaybetmekte var.

16. flic

778
    127
    0
    Zoren 1.41 fiyatlarda yatay seyrediyor... bilindiği gibi zoren bedelli sermaye artışı yaparak sermayesini %166 artırıyor.. Bedelli sermaye artırımı hissenin mali yapısını düzeltmesi açısından bir avantaj sağlar daha önce Afyon Bedeli açıklamış ve günlerce tavan yapmıştı...Geçen ay maktk hisse senedi de bedelli yaptı ve güzel kazanç yaptı Zoren hissesi İsrailli bir firma ile ortak, yatırımları olan bir hisse, toplam kaynakları 6.600.00.000 milyar tl ye yakın ayrıca küresel bir marka olma yolunda hızla ilerliyor...Benim çok beğendiğim bir hisse,bu hisse burada böyle kalmaz uzun vadeli kazandırır şu an dip fiyatlarda sayılır al at ve unut dev bir enerji hissesi olma yolunda hızla ilerliyor.yakında atak bekliyorum arkadaşlar.

17. flic

778
    127
    0
    Tukas 1.33 demir attı yalnızlığa, terk edilmiş bir hisse senedi; epeydir yatay seyrediyor sanki sırasını bekliyor...Ufak bir haberle fırlayacakmış gibi ihracat yapan bir şirket... Spek iyi topladı Hisseyi... Bakalım

18. flic

778
    127
    0
    Tekfen 6.65 ile ℅+2.62 ye çıktı.. 2 gündür hacimde gözle görülür bir şekilde artış göstermesi ayrıca Çanakkale geçiş projesi ile ilgili bir yerinden yer alacağız demesi, Katar'dan aldığı otoyol ihaleleri yükselmesi için bir neden, Bekleyip göreceğiz bakalım hakettiği değeri bulacak mı... bu aralar bir haber gelirse bu hisse senedi yükselir yatırımcıyı baya üzdü.

19. flic

778
    127
    0
    Banvit 10.51℅+19.00 artı kapattı ah.. ah..beni yaktın...Erken çıktım...Bir kaç defa alıp sattım 7.15-7.40 gibi sonra füze gibi arkasından baktık.. Brezilyalı BRF şirketi 10 milyar Euro'luk bir şirket ve 54 ülkede tesisi bulunmaktadır.Bunlardan biri Türkiye olacak... Buradan helal kesimle Arap ve Avrupa ülkelerine ihracat yapacak...yani ülkemiz üst bölgesi olacak Rekabet kurulu kararı sonrası bu hisse senedi dahada yukarı yönlü hareketler yapar beklenti büyük, şirket büyük...Ayrıca Banvitin hisseleri yurtdışında da işlem görürse inanılması zor rakamlara doğru gidebilir...Ben kaçırdım ama İyi bir fırsatta alıp uzun vadeli bekleyeceğim hele şu imzalar atılsın... imzalardan öncede agresif hareketler bekliyorum çünkü o artık bir dünya devi BRF şirketi... Yanı enternasyonal bir şirket Vatana millete hayırlı olsun..

20. flic

778
    127
    0
    Artık yeni hisselere bakmamız gerekir çünkü kaçanların bize faydası yok... Bakalım sırada hangi Hisse var ..Daha çok yabancı ortaklık çağrısı olur.