HİT KONU - İl ici tayin sure uzatirmi | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

HİT KONU İl ici tayin sure uzatirmi

Özgürpolis 26 Kasım 2016

1. Özgürpolis

Özgürpolis Bekçi

12
    0
    0
    Bulundugum ile 2012 yilinda geldim il merkezi 3 yil calistigim ilce 3 yildi. Gecen yil ikinci sarka basladim. Bu sene il merkezi ve ilce 6 yil oldu. Ben es durumundan merkeze geldim normalde 2 senem kaldi ama personel burodaki arkadaslar yeni hizmetbsuresine tabi olabilirsin ozaman 4 yilin olur dediler. Sizce bu is nasil olur... Acil cevap lazim

2. manisa454545

manisa454545 Komiser Yardımcısı

120
    40
    0
    bence yeni hizmet süresine dahil olursun.bende 2001 de vana gittim.ilçeye verdiler.ilçenin hizmet süresi 3 yıldı.sonra 4 yıla çıkarıldı.haliyle banada 4 yılı tamamlattırdılar.2005 de döndüm.yaşanmış bir örnegim

Son düzenleme: 27 Kasım 2016
  3. furkanahmet

furkanahmet Komiser

208
    115
    0
    selamün aleyküm devrelerim benim sorum şu bulunduğum batı ilindeki ilçe 5 yıl 1 yıldır görev yaptım yine aynı ilin 3 yıllık başka ilçesine tayin durumunda yeni ilçenin tayin süresine tabi olurum 3 yıl diye biliyorum doğrumu bilen arkadaşlar yorumlarsa sevinirim

4. GECEYARGICI

GECEYARGICI Bekçi

37
    14
    0
    doğru o ilçede 2 yılı tamamladığında tayin isteyebilirsin

furkanahmet bunu beğendi.