ILLER KATEGORISI | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

ILLER KATEGORISI

Dart31 8 Kasım 2016

1. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    Meslektaşlarım herkes çalıştığı ili bu ildeki polislik bakımından iyi ve kötü yanlarını zorluklarını sosyal hayatı anlatirsa hem ILLER ile alakalı bilgilere sahip oluruz hemde tayinci arkadaşlara yardimci olmus oluruz

2. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    BEN HATAY ILINDE MESLEGIMI YAPIYORUM.BURASI BUYUKSEHIR STATUSUNDE TEROR TAZMINATI OLARK 730 TL CIVARI ALIYORUZ. SEHIRDE EV KIRALARI 500 DEN BASLAR YUKARI DOGRU SEYREDER ORNEGIN TOKI 3 ARTI BIR DAIRE 600 DEN BASLIYOR.SEHIR MERKEZINDE 2 BUYUK ALISVERIS MERKEZI VAR VE BIR COK OZEL HASTANE MEVCUT LYS SINAV BASARILAMASINDA ULKEDE ILK 10 DA IS YUKU DE COK FAZLA YOK 12 12 OLAYI FAZLA YASANMAZ BU ILDE 2 POLIS MERKEZI BULUNMAKTA SURIYELI FAZLA SAYIDA YASAMAKTA IL MERKEZINDE ARAP HAVASI MEVCUT GUZEL BIR IL ARKADASLARA TAVSIYE EDERIM

oyist, Kamyoncu, MrLordd ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. serpilpolis

serpilpolis Komiser Yardımcısı

117
    109
    0
    Osmaniye ILINDE çalışmak tyim 240 lira terör TAZMINATI alıyoruz küçük bir şehir burası büyük bir kasaba gibi dünün özel hastanesi var amir müdür olayları fazla sosyal hayat fazla yok adana var yakininda pek tavsiye etmem

Xeana bunu beğendi.
  4. Ebrar

Ebrar Guest

0
    0
    0
    Yozgat yiyecek konusunda ve ev konusunda ucuz tam memura uygun yer ama cok soğuk 7 ay kışı sürüyor sadece bir tane alış veriş merkezi var oda yimpaş eski devlet hastanesinin yerine 476 yataklı yeni devlet hastanesi yapıldı yakında açılır ama malesef 4 aydır 12 12 :(

5. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

722
    497
    0
    Bu konuyu görev yapılan illerin duruma taşıyorum.

Dart31 bunu beğendi.
  6. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0

Tamam devrem

7. furkanahmet

furkanahmet Komiser

208
    115
    0
    bende yozgat ilçesinden bilgi vereyim oldukca soğuk bir yer ve iç anadolunun en vasat il ve ilçelerinden biri nedense tokat, amasya ve çorumda kalkınmakta öncelik adı altında ortalama 220 tl ile 440 tl arasında para varken yozgat o kadar gelişmiş ki parası yok

8. Ebrar

Ebrar Guest

0
    0
    0
    Furkan ahmet sizde 12 12 misiniz il 12 12 berbat durumda...

9. furkanahmet

furkanahmet Komiser

208
    115
    0
    doğrudur devrem aylardır

10. Ebrar

Ebrar Guest

0
    0
    0
    Allah yardımcımız olsun bu rezil düzen daha ne kadar canımızı okuycak bilinmez

11. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    Yozgat ili ayrı bir cumhuriyet sanki hep arkadaşlar sikayetci

12. Ebrar

Ebrar Guest

0
    0
    0
    Valla ben sikayetci değilim tek sorun aylardır 12 12 olması....Bir kisinin yapacağı işi 5 kişi yapıyor...

13. polizei_dnz

polizei_dnz Yeni Üye

1
    0
    0
  14. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    Işte şikayetçi olmayıp boyun buktugumuz için dewam ediyor bu 12 12ler ek gorewler

serpilpolis bunu beğendi.
  15. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    Yanlis anlama dewrem hepimiz için söylüyorum

serpilpolis bunu beğendi.
  16. ankxpol

ankxpol Guest

0
    0
    0
    Ankara 160 lira fazlasi var imkanlar bol lakin 12.12 den hersey hayal

17. Ebrar

Ebrar Guest

0
    0
    0
    Tek şikayetimiz 12 12...

18. spelerlico

spelerlico Yeni Üye

3
    3
    0
    mrb devrelerim birşey sorcam şu an için bazı özel sebeplerden ötürü van yada diyarbakıra ikinci ve gönüllü şarka gitmek istiyorum. sorularım şunlar
    1-) gönüllü şark dilekçe versem hemen çıkma gibi bi durum var mı
    2-) bu dediğim 2 ilden birine gitsem lojman çıkma ihtimali nedir?
    not: evliyim eşim çalışmıyor ve 1 çocuğum var

Ebrar bunu beğendi.
  19. Ebrar

Ebrar Guest

0
    0
    0
    Lojman hemen çıkar evlisin cünkü cocukta var ama aileni götürmemen daha iyi olur diye düsünüyorum cünkü doğuya bircok kisi artık ailesini götürmüyor ve senin istediğin yerler cok riskli yerler ailesiz git....

20. Ebrar

Ebrar Guest

0
    0
    0
    Dilekçeye gelince bulunduğun ilde mecburi hizmet süreni doldurduysan zaten yüzde yüz cıkar gibi geliyor...