EĞLENCE - Kitapla engin deryalara dalmak... | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

EĞLENCE Kitapla engin deryalara dalmak...

psiko2323 17 Kasım 2016

1. psiko2323

psiko2323 Komiser Yardımcısı

178
    152
    0
    Milli olarak kitap okuma suresinin yillik 2 dakika oldugu guzel ulkemde kitap hakkinda konusmak isterseniz buyrun baslayalim...

LG-D855 www.polisforum.net mobile app ile gönderildi.

2. psiko2323

178
    152
    0
    Milli olarak diye cikmis yazi :) millet olarak olmasi lazim sanirim yanlis anlasilmalara mahal vermeyelim simdi :)

wiya bunu beğendi.
  3. psiko2323

178
    152
    0
    Burdan da emniyet olarak ne kadar okudugumuz ve okumaya ne kadar istekli oldugumuzu anlamis olduk. Harikasiniz. Tek bildigimiz tek dusundugumuz taltiften oteye gidememis malesef..

wiya bunu beğendi.
  4. kertenkelebek

kertenkelebek Polis Memuru

58
    45
    0
    Mesajını yeni okudum devrem, bende nacizane kendi çapımda kitap okuyorum. En son okuduğum kitap ; emrah serbes müptezeller :)

E6603 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

wiya bunu beğendi.
  5. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0
    Kitap okumaya artık hic zamanim olmuyor.

Oysaki şu kış günlerinde bir bardak çay ile camın önünde ne de güzel okunurdu.

6. psiko2323

178
    152
    0
    Emrah serbes.. Guzel.. Ya uzun ara verince okumaya kendimi inanilmaz bislukta hissediyorum soyle. Eecd dedigi gibi sakin sessiz bir ortam yaninda kahven cayin oturmussun ohhhh

LG-D855 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

wiya ve eecd bunu beğendi.
  7. 40mmZet

40mmZet Yeni Üye

1
    2
    0
    İlkokuldan beri canım sıkıldıkça kitap okurdum. Polis okulundayken okuduğum kitaplar alıp götürürdü beni. Sanki okulda değilmişim gibi. Şimdi uzun beklemelerde araç içinde akşamları telefonun ışığında bile okuyorum. Yine alıp götürüyor beni 15 16 saat mesai anca bu şekilde geçiyor

Sent from my iPhone using Polis Forum

8. psiko2323

178
    152
    0
    Aynen hepimizin elinde akilli telefon tum dunya sanki ondan ibaret gibi oluyor ama insanin beynini kemirip duran bisey bu.

wiya bunu beğendi.
  9. umutla gülümse

umutla gülümse Bekçi

36
    37
    0
    Kitap okumaya fırsat bulamıyorum cümlesi bana hiç inandırıcı gelmez.

10. umutla gülümse

umutla gülümse Bekçi

36
    37
    0
    3-5 sayfa olsa bile fırsat yaratılabilir insan eğer isterse.

11. umutla gülümse

umutla gülümse Bekçi

36
    37
    0
    Okuyun ve okutturun efendim...

psiko2323 bunu beğendi.
  12. psiko2323

178
    152
    0
    Size katilyorum ben kitap icin bir canta ayarladim kaldiki zaten ise giderken aracla gittigim icin tasimasi dert olmuyor arada derede bos kalinca 3-5 sayfa ceviriyorum bende. Zihni rahatlatiyor. En guzel Meditasyonlardan biri :)

umutla gülümse bunu beğendi.
  13. umutla gülümse

umutla gülümse Bekçi

36
    37
    0
    Bulunduğun oda,da pencere küçükse, dışarısı dar alan gözükür. Pencere büyüdükçe görüş alanı genişler ve daha çok yer görürsün. Kitap okumak bulunduğun odanın penceresini büyütmek gibidir.

psiko2323 bunu beğendi.
  14. psiko2323

178
    152
    0
    umutla gülümse bunu beğendi.
  15. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Küçük ve rahatsız bir bebeğe sahip olunca insan zaman bulamıyor maalesef. Şuan kitap okumaktan da önemli yapmam gerekenler var her boş anımda kizima fizik hareketleri yaptiriyorum.

wiya bunu beğendi.
  16. umutla gülümse

umutla gülümse Bekçi

36
    37
    0
    A
    Allah şifa versin arkadaşım. Üzüntünü en içten duygularımla paylaşıyor, sabır ve kolaylıklar diliyorum.

17. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Aminnnnnn. Şuan bile agliyor bir çocuk hiç mutlu olmazmı ya. Tamam hasta anlıyoruz ama birazda mutlu ol.

Diğer kizim da gelir şimdi okuldan acar şarkıları hem ödevlerini yapar hem dans eder.

Biz çocuk doğurmayi becerememisiz diyorum eşime. Biri öyle biri böyle.

18. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Valla ben vakit bulamasam da (en azından suan) kizim kitap delisi 4 yaşında okuma yazma öğrendi ve her çocuk oyuncaklara sarilirken büyük kizim kitaplara sarılırdi.

Biz onu kitap okuyarak uyutur Duk. Şimdi de o kardeşine okuyor.

19. umutla gülümse

umutla gülümse Bekçi

36
    37
    0
    Bu sözleri duygusal ve bedeni yıpranmanın etkisiyle söylüyorsun. Ama geçecek ilerde ve düşünüp tebessümle hatırlayacağın bi anı olacak. Allah güç versin zor olanla baş başasın. Ama üstesinden geleceksin.

20. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Çok yıprandik ama biz kızlarımızi çok seviyoruz onları bir hayat düşünemem. Sadece yoruluyorum ama değiyor.

3 4 dakikaya büyük kizim 9 yaşında gelecek okuldan inan heyecanla bekliyorum.

Ama küçük kızımın karşısında 40 takla da atsam gulmuyor arkadaş.