KOŞU BANDI TAVSIYESI | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

KOŞU BANDI TAVSIYESI

Gncpls 28 Aralık 2016

1. Gncpls

Gncpls Bekçi

14
    4
    0
    Arkadaşlar koşu bandı almayı düşünüyorum hangi koşu bandıni öneriyorsunuz

2. tzadkiel

tzadkiel Polis Memuru

66
    34
    0
    Voit dynamic v200 modelini yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum.Memnunum,öncelikle tartan zemin olmasına dikkat edin,birde 40-42cm den dar yolu olanları eleyin.Birde şunu unutmadan söylemek isterim,koşu bandı malesef rahat kullanılan bir alet değil,komşuluk ilişkileri bakımından rahatsızlık verir kesinlikle.Ben yürüyüş amaçlı çok kullandım.Birde eliptik bisiklet kullanıyorum.eliptik bisikletin çok daha fazla faydasını gördüm.Eliptik bisiklet içinde manyetik olanlarını tavsiye ederim,mekanik olanlar gürültülü çalışıyor.Koşu bandı daha çekici gelsede,her ikisinide kullanmış biri olarak eliptik bisiklet çok daha faydalı olduğuna inanıyorum.

wiya ve Gncpls bunu beğendi.
  3. Gncpls

Gncpls Bekçi

14
    4
    0
    Öncelik kilo vermek istiyorum koşu bandı olarak ise 1000 tl bütçe var bu fiyatta neler alinabilir

4. tzadkiel

tzadkiel Polis Memuru

66
    34
    0

Benimde amacım kilo vermekti,8 ayda yaklaşık 40 kilo verdim.Bunda en çok eliptik bisikletin faydasını gördüm.Dediğim gibi koşu bandı cazip geliyor ama emin ol eliptik bisiklette daha çok kalori yakarsın.Birde kilo vermenin %70 i mutfaktan geçer.Ben protein ağırlıklı beslenmiştim.Bazen öncesi ve sonrası fotolarıma bakıyorumda şaşırıyorum hala.

5. wiya

wiya Komiser

262
    137
    0
    Devrem sahibinden com dan bulabilirsin ikinci ellerine bakmanın tavsiye ederim. Get ilanlara bak onlar güvenilir ilan demek üstelik taksitte yapılıyor kredi kartına .Benden demesi genede sen iyisini bilirsin.Çoğu insan alliyor hedefine varamiyor sonra evde kaldıracak kenara koyacak bir yerde olmadığından satayım diyor.bence bir ay takip et ara sağlam modeller dusurursun.ben almıştı. 550tl ye bende baya kilo vermiştim.sonra sattım aldığım paraya.ama gene kilo aldım be devrem.
    Bende sana şu tavsiyede bulunayım kesinlikle epileptik bisiklet al derim.ben gece yatarken tok karna ve sabah uyandığımda aç karna ılık suya iki yemek kaşığı elma sirkesi koyarak kilo vermiştim.

6. Gncpls

Gncpls Bekçi

14
    4
    0
    Eyvallah önerileriniz için teşekkürler bir tane buldum 600 tl ye sıfır ayarında sahibinden.den polis bir arkadaştan ayrıca bisiklet almama gerek var mi

7. tzadkiel

tzadkiel Polis Memuru

66
    34
    0
    Şuan gerek yok...beslenmene dikkat et yeterli.

Gncpls bunu beğendi.
  8. Gncpls

Gncpls Bekçi

14
    4
    0
    En çok zorlandığım kısım o ne yapabilirim beslenme konusunda tecrübelerinizi alabilirim

9. wiya

wiya Komiser

262
    137
    0
    İlk başlarda kilo vermek zor oluyor.bir ay gibi sure lazım ,azimli olmak lazım.ben ilk bir aydan sonra kg vermeye başladım.inan bisi yiyordum acaba kilo almismiyim diye hemen evde tartiya cikiyordum,iyice motive olmuştum sabahları uyanır uyanmaz yada gece yatarken teraziye cikiyordum kilo aldım mi diye.kilo verdikcede iyice keyf almistim.İlk bir aydan sonra hızlı kilo vermiştim..111kg dan uç ay içinde 90kg ya düşmüştum.sonra ne yaparsam yapayım gram kadar veremiyordum.Koşuya başladım birde yüzme sabahları kendine prensip edinmiştim.once kosardim biraz dinlenir hooop suya atlardim sahanın erken saatlerinde çakı gibi oluyor vucud.:)
    Zaten belli bir kg vermeye başladığınızda beyninize hukmediyorsunuz demektir ,bi bakıyorsun sanki midem ufalmis,o eski iki uç tabak yemek yiyen halinizden eser kalmamış. eti biskuvinin pirinçli misirli diyet ürünleriyle soda içtim.Birde soda midemi sisiriyordu.O dakika yemediginde zaten beyin öteliyor.bir insanın öğünü avcunun içi kadarmış devrem düşün yani.Ama tebrik ederim başlangıç için moralini bozma konsantreni bozma sakın.

Son düzenleme: 28 Aralık 2016
  10. tzadkiel

tzadkiel Polis Memuru

66
    34
    0
    Günlük alman gereken kaloriyi hesaplayan uygulamalar mevcut.Çıkan sonuca göre öğünlerini ayarlamalısın.Şekerli unlu ve gazlı içecekleri hayatından çıkar.Ben protein ağırlıklı beslenmiştim.Basit karbonhidrat tüketmemelisin.Zengin karbonhidrat olarak ben bulgur ve kepekli makarna tüketirdim.Koşu bandı alacaksan interval koşuyu araştırmanı öneririm,çok etkilidir.

Gncpls bunu beğendi.
  11. Gncpls

Gncpls Bekçi

14
    4
    0
    Sizin dediğiniz invertal koşuya başladım inşallah bir ay içinde faydası olur mu beslenme konusunda ne yapabilirim başkaca

12. tzadkiel

tzadkiel Polis Memuru

66
    34
    0
    Kilo verme işi sabır işidir.iradeniz kırılmadığı sürece sonuç kaçınılmaz olur...

13. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

717
    493
    0