SICAK KONU - Ödül hk. | Sayfa 6 | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

SICAK KONU Ödül hk.

enricco 2 Aralık 2016

1. Dart31

Dart31 Polis Forum Baştacı

2.064
    1.597
    0

bazı yönetilerimizin çogu şeyden haberi yok veya takip te etmiyor

2. Dart31

Dart31 Polis Forum Baştacı

2.064
    1.597
    0

AYNEN geçti bor un pazarı sür eşegi NİGDE ye

zorbey bunu beğendi.
  3. ykp4453

ykp4453 Komiser Yardımcısı

192
    78
    0
    bence ekstra bır odeme taltıf durumu daha olur cunku bu sene pek taltıf verılmedı

4. sarfınazar

sarfınazar Komiser Yardımcısı

114
    62
    0
    Ayrıca ödül verilecek mi , yoksa verilen para ödül parası olup taltif şeklinde mi verildi. Mantığa uygun duyumları olan arkadaşlar bilgi paylaşabilir mi?

Sent from my iPhone using Polis Forum

5. PHILIPS_06

PHILIPS_06 Başpolis Memuru

92
    73
    0
    wiya bunu beğendi.
  6. yenihayat

yenihayat Bekçi

33
    25
    0
    Bordrolar çıkmış verdikleri taltifi ödül ücreti olarak göstermişler.. Ayriyeten yine ödül vermezler heralde..

7. m.g.67

m.g.67 Yeni Üye

2
    0
    0
    Erzurum da görev yapıyorum. Sadece 15 ve 16 sında çalışanlara taltif verilseydi keşke. Çünkü cokkkkk haksızlık oldu. Ben pazar günü Zonguldak tan otobüse bindim, 18 temmuzda 20 saatlik yolculuğun ardından gorevimin başına geçtim. İlk 1 ay hiç izin yapamadan gece gündüz çalıştım. Bana yatmadı. Fakat benim gibi aynı gün başlayanlara yattığını duydum biliyorum. Hatta Erzurum da 19 temmuz çarşamba başlayana dahi yatmış. Umarım sayın bakanımız bu adaletsizliğe bir el atar..Devletimiz var olsun, milletimiz sağolsun

Discovery www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

8. fveh23

fveh23 Komiser

202
    116
    0
    Devrem ne zaman adalet olmus ki bugun de olsun...o yuzden adalet aramamak en güzel en uygun olan...

SM-N9000Q www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

9. m.g.67

m.g.67 Yeni Üye

2
    0
    0
    Bu konuda para mevzu değil devrem. Etrafındakilerin acaba neden yatmadı şeklinde imali bakışlara ve konuşmalara maruz bırakılmak. Alnim ak cok şükür fetö konusunda. Bizim bilmediğimiz bi durum varsa aciklasinlar boynumun kıldan ince devletimize karşı..

Discovery www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

10. donpetro55

donpetro55 Başpolis Memuru

91
    37
    0
    Beyler ödül Başbakanlık tarafından ocak ayında verilecek ama miktarını çok beklemiyorum ekonomik tasarruf derken gereksiz harcamalar kisilacak denildi önce ülkemize huzur gelsin de gerisi halledilir

11. zodiac66

zodiac66 Komiser Yardımcısı

135
    70
    0
    Hayirli sabahlar arkadaslar.Ben yılın ilk 3 ayinda devletin hic bir sekilde odullendirme yapamayacagini biliyorum.aralikta olurmu bilmem

12. NazimYuksel

NazimYuksel Emniyet Amiri

500
    583
    0
    Devrem bütçe gorusmeleri başladıktan sonra da odenek kullanamiyorlardi ama kullandılar valla ben ekstradan bir odul olacağını düşünmüyorum en azından kendi fikrim olursa eğer oda gerçekten olursa alamayanlar için belki bir çalışma yaparlar ki ben ondan da ümitli değilim pek

13. Whiterose

Whiterose Bekçi

12
    9
    0
    Devre sen taltif de verilemeyecek böyle bir çalışma yok diyordun ama sen uçakta uçarken biz taltif aldık :) :) :)

C6603 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

Hakan4545 ve furkan bunu beğendi.
  14. NazimYuksel

500
    583
    0
    Evet devrem çünkü taltif çalışması yoktu hiç de olmadı bakanlık odullendirme oluru gönderdi egm taltif olarak ayarladı egm kendisi yapmadiki çalışma yapsaydı 4 ay önceki listeye gore yapmazlardı alelacele birşeyler yapmaya calismislar kendi çaplarında

Lenovo P1a42 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

15. NazimYuksel

500
    583
    0
    Ayrıca taltif verilmeyecek demedim çalışma yok dedim ikisi çok farklı şeyler bu dağıtılan zaten ödüldü dostlar

Lenovo P1a42 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

16. zodiac66

zodiac66 Komiser Yardımcısı

135
    70
    0
    plan butce komisyonunda gorevlilerin soyledigi bu sekilde ama ekstra durum teror sucundan arananlarin yakalanmasinda basari gosterenlere verilirmis sadece yani marta kadar ne taltif ne de odul olumsuz gozukuyor.su 15 gunde yatarsa buyuk surpriz olur

NazimYuksel bunu beğendi.
  17. giray

giray Yeni Üye

2
    0
    0
  18. donpetro55

donpetro55 Başpolis Memuru

91
    37
    0
    Ödül yatacak rahat olun