SICAK KONU - Ödül hk. | Sayfa 8 | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

SICAK KONU Ödül hk.

enricco 2 Aralık 2016

1. NazimYuksel

NazimYuksel Emniyet Amiri

502
    584
    0
    Sa arkadaşlar hayırlı geceler;
    Yaklaşık 55 bin poliste feto şüphesi bulundu. Bunların girdiği sinavlar telefon kayıtları aileleri gittiği okullar mercek altına alınacak yani kısa zamanda büyük bir açığa alınma durumuyla karşı karşıyayız şu zamanda kimse odul felan beklemesin şahsi kanaatim diyeceğim ama durum bu arkadaşlar

Lenovo P1a42 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

flic ve OKAN06 bunu beğendi.
  2. policeman35

policeman35 Komiser

255
    177
    0
    flic bunu beğendi.
  3. PHILIPS_06

PHILIPS_06 Başpolis Memuru

92
    73
    0
    Abicim bu 55 bin yenimi yoksa mevcut acikta olanlar da mi var icinde, adamlar 5 aydır yata yata maaş aliyo bunların akıbeti ne alemde, KHK çıkacaktı askıyamı alindi acaba...

SM-J700F www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

4. NazimYuksel

NazimYuksel Emniyet Amiri

502
    584
    0
    Bu 55 bin yeni kardeşim aciktakilerinde geri döneceğini felan sanmıyorum en ufak bir bulguda direk ihraç edecekler hiçbir şekilde bir acaba bırakmayacaklar

Lenovo P1a42 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

PHILIPS_06 ve OKAN06 bunu beğendi.
  5. policeman35

policeman35 Komiser

255
    177
    0
    En son olaydan sonra son 10 yıl iyi bir araştırma olacak Muhtemel yeni kişiler ki açıktakiler daha detaylı incelemeye tabii olabilir

Preo Teknosa P1 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

flic ve PHILIPS_06 bunu beğendi.
  6. policeman35

policeman35 Komiser

255
    177
    0
    Ayrıca bir kaç saat önce biri geliyor taltif yatacak diyor. Bilgi yok sırf dalga geçmeköylesine. burada maddi durumu iyi olmadığından dört gözle burayı takip eden var sen ne suretle dalga geçersin olması imkansız şeyi varmış gibi gösteriliyor. Amaç öylesine sonra eleştirincede densiz konuşuyor. Baktı olmadı bu sefer referandum diyor bune perhiz bune lahana turşusu

Preo Teknosa P1 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

NazimYuksel bunu beğendi.
  7. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.603
    0

İNŞALAHHHHHHHHHHHHHHH

8. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.603
    0
    umut fakirin ekmegidir arkadaşım ne yapalım bekleyelim

9. Polanka0631

Polanka0631 Komiser

262
    213
    0
    Benim duyduğum ilk etapta15000 kişilik liste olduğundan bahsediliyor

flic bunu beğendi.
  10. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    2008- 2013 yılları arasında mesleğe giren 140 bin kişiden şüphe duyulan 55 bin kişiden bahsediliyor.

VFD 600 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

flic bunu beğendi.
  11. Policeeeee

Policeeeee Bekçi

49
    23
    0
    Arkadaşlar benim düşüncem önümüzdeki hafta sanırım pomem mezunları göreve başlayacak ondan sonra ilk parti bi açığa alma olur polis okulları mezun verdikçe açığa alma olacak kanaatindeyim

12. Thyke

Thyke Polis Memuru

53
    68
    0
    Türkiyedeki tüm memurlara yeniden güvenlik tahkikatı yapılması gerek diyecem ama şuanki güvenlik tahkikatlari sözde oluyor. eskiden cok detaylı araştırma yapılır ve tahkikatı yapan memur tutanağı ciddiye alınırdı şimdi yapılan tahkikat kişinin gerçeğini araştirmaya pek izin vermiyor ve tahkikatı yapanların da fetocu olmayacağı da artık pek anlaşilamayacagi için bu İş çok zor olacak

13. PHILIPS_06

PHILIPS_06 Başpolis Memuru

92
    73
    0
    Katılıyorum kardeş, en son meydana gelen rus büyükelçinin oldurulmesi olayı ile devlet bence artık risk almaz, sıfır tolerans kriterini devreye koyacaktir..

14. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Valla ihraç olsa ne olur.

Uzaktan bir akraba ilk Kararnamede ihraç oldu.

Duyduk ki gecen hafta emekli olmuş. Emekli ikramiyesi arti 4 ay alamadığı maaşı bile almış.

Valilik bürosu emekliliği uygun görmüş.

Ebe adam madem bu feto cu neden emekli ettin.

Madem emekli olacak kadar sucsuz neden ihraç ettin.

Bişeyler dönüyor ama ne.....

Valiliktekileri temizlemeden komisyon kurarsan işte böyle olur diye düşünüyorum.

Hak edenlere ödülü merak ediyor.

Bizi koruyan yok. Ödül modül de sanmıyorum yoktur.

Yine birbirlerini koruyorlar.

15. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Aynısını Geçtiğimiz günlerde ben de dedim.

Başta polisler olmak üzere tekrar tekrar herkes iyice incelenmeli.

Thyke bunu beğendi.
  16. ademinko

ademinko Yeni Üye

3
    6
    0
    2015 pomem mezunuyum. okula girişte yapılan güvrnlik soruşturmasından sonra iki defa daha güvenlik soruşturması geçirdik. sonuncusu mezuniyet sınavından önceydi. ellerinde bütün geçmişimle ilgili bilgim olan iki kişi eve gelmiş 3 saat oturup sorular sormuştu, ben okuldaydım tabi o ara. 17 25 aralıktan sonra emniyette çok sıkı bir araştırma var. diğer kurumlarda üstünkörü araştırma yapılıyor doğru ama sabıka kaydı vs yoksa olumsuz olarak onaylanamaz güvenlik soruşturması. malesef maddi delile bakılıyor. bundan sonra nasıl yaklaşılır bilemem. fetöcüler sayesinde memur olmuş, bylock kullanmamış, sıradan bir mürit ve hala görevde olan bağlantısı tespit edilemeyen bir sürü memur var.

flic, Thyke, OKAN06 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  17. archerrock

archerrock Başpolis Memuru

88
    27
    0
    Gardas torpilli degilsende ya terorcu ya komcu yada istihbaratcisin cunku herzaman oldugu gibi siz bizden torpillisiniz

Çevikcandır ve pol26 bunu beğendi.
  18. oyist

oyist Bekçi

40
    32
    0
    yeni bir ihraç listesi var istanbul için 110 kişi bunun 10 tanesi fyocu komiser yard .. gerisi polis memuru bilginiz olsun ..

19. Mad Men

Mad Men Bekçi

36
    20
    0
    Hayirlisi

20. Paşa

Paşa Polis Memuru

55
    15
    0
    Herkesin taltifini 2000 tl ye sabitlerken bazılarının kafadan 24 taltif alması ayrı bir saçmalık haksızlık yapılacaksa kimseye verilmesin