Önemliii okuyun ! | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

Önemliii okuyun !

Xfitmen 5 Aralık 2016

1. Xfitmen

Xfitmen Yeni Üye

1
    0
    0
    Edendim ben 1997 doğumluyum, bundan 3 sene önce işlemediğim bir suçtan yargılandım, 4 ay tutuklu kaldım ve suçsuz olduğum anlaşılınca beraat kararı aldım. Sabıka kaydım yok beraat aldığım için peki bu polis olmama engel mi lütfen yardımcı olun??

2. trafficci

trafficci Bekçi

14
    1
    0
    Değildir diye düşünüyorum ama tahmin sen en iyisi en yakın eğitim şube müdürlüğüne git sor kardeşim hayırlısı olur inşallah

E5303 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

3. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Şimdi şu soruyu tersten soralım 4ay tutuklu kalman az değil ve 3yil kovuşturma gecirmissin akabinde beraat kararı almissin,bugun senin yerinde kim olsa maddi ve manevi tazminat davasi açar ,sende acmissindir, hani ordan bir iki birşey elde ettiysen ,kendini daha güçlü ifade edersin,herkes sana hak verir ,emniyet teşkilatına da girersin.giremezsende hakların saklı kalmak kaydıyla mahkemeye verirsin.lakin emniyet ince eleyip sık sokuyor bilgin olsun

4. roffbsince1907

roffbsince1907 Bekçi

25
    6
    0
    Bir yıldan daha az ceza alanların polis olmasına bir engel yok. Bu kararı aldıran da polis okulunda sıra arkadaşım.

Sent from my iPhone using Polis Forum