YARDIM - POLİS FORUM KULLANMA KLAVUZU | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

YARDIM POLİS FORUM KULLANMA KLAVUZU

enricco 11 Kasım 2016

1. enricco

enricco Administrator Yetkili Kişi

722
    497
    0
    Herkese kolay gelsin devrelerim. Bu konu sabittir. Bu konuda siteyi nasıl verimli kullanırım? Aa burda bir buton varmış bu ne işe yarıyor? gibi sorularınıza klavuzluk edecek bir anlatım sizlerle paylaşıyorum. Her geçen gün yardım listesi güncellenecektir.

1-ANA SAYFA ÜST KISMI

Numara 1:

Konuları okundu işaretle demek: Tüm forumu okunmuş sayar.
    Detaylı Arama Yap: Forumda detaylı bir şeyi aramanıza yarar.
    İzlediğiniz Kategoriler: Takip ettiğiniz kategorileri gösterir.
    İzlediğiniz Konular: Takip ettiğiniz konuları gösterir.
    Yeni Mesajlar: Yeni yazılan cevapları en güncelden en eskiye doğru sıralayarak size gösterir.

Numara 2:
    İnsan Simgesi: Profilinize ulaşmanızı sağlar. Profil ile ilgili tüm ayarlar ve web sitesinden çıkış için burası kullanılır. Avatar resim ayarları ve daha fazlası...
    Mektup Simgesi: Özel mesajlarınızı okumanızı ve yeni özel mesaj göndermenizi sağlayan yerdir.
    Zil Simgesi: Gelen bildirimlerinizi takip etmenize yarar.

Numara 3:
    Forum içerisinde hızlı arama yapmanıza yarar.

Numara 4:
    Google arama çubuğudur. Google'a gitmeden direk buradan arama yapabilirsiniz.

2-ANA SAYFA ORTA KISMI

Numara 5:

Forum ile ilgili duyuruların yer aldığı bölümdür.

Numara 6:

Burada Konu başlıkları mavi yanıyorsa okumuşsunuz demektir. Turuncu renkte yanıyorsa okumamışsınız anlamına geliyor.

Numara 7:

Profil özet bilgileriniz yer almaktadır. Sizi kaç kişi beğenmiş ne kadar mesaj yazmışsınız vs. gibi.

Numara 8:

Çevrimiçi olan yöneticileri gösterir

Numara 9:

Çevrimiçi olan üyeleri gösterir.

ANA SAYFA SAĞ KISMI

Numara 10:

Son yazılan mesajları gösterir.

Numara 11:
    Günlük kısaca yazabileceğiniz bir profil gönderisi yazmanıza olanak tanır.

Numara 12:
    Site istatistiklerini gösterir. Yazılan mesaj sayısı, konu sayısı,en son üye olan kişi gibi.

Numara 13:
    Sitemizi sosyal medyada paylaşmanızı beğenmenizi sağlar.

2. enricco

722
    497
    0
    sitemize radyo eklenmiştir ana sayfa sağ üstten ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlarınızın tarayıcısı üzerinden de dinleyebilirsiniz.

3. enricco

722
    497
    0
    Cep teleonunuzdan girişlerde sağ taraftaki bulunan radyo yeni yazılan mesajları çevrimiçi üyeleri görebilmek için sayfayı aşağı doğru kaydırın ve sidebar butonuna tıklayın. Aşağı doğru kaydırınca göreceksiniz.

4. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    Tesekkurler