SICAK KONU - POLİS SANDIĞI BİLMECESİ... | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

SICAK KONU POLİS SANDIĞI BİLMECESİ...

ayhanpolice 8 Kasım 2016

1. ayhanpolice

ayhanpolice Yeni Üye

4
    6
    0
    Sizlere basit bir hesap yapacağım arkadaşlar artık gerisi size kalmış.

Elininzde 15 000 TL paranız olduğunu düşünün. Bu parayı bır yatırım hesabına yatırın. Yıllık Yuzde 13 faiz (polsanda buna kar payı denılıyor) . İlk 1. yılda 1950 TL faızı var. 2. yılda faiz 2145. 3. yılda 2805, 4. yılda 3169, 5. yılda 3581, 6. yılda 4047, 7. yılda 4573, 8. yılda 5167, 9. yılda 5839, 10. yılda 6598 faizi var. Polis sandığı belasının verdıgı temettunun yaklasık 4 katı arkadaşlar. 10 yılın sonunda bizim 15 000 TL ana paramız 57356 TL oluyor. Tam 10 yıl sonra alacagımız paramız bu. Yanı emeklılık için polis sandıgınında bıze verecegı mıktar yaklasık bu kadar. Pekı benım sandıkta 15 000 TL ana param zaten var. Polis sandıgıda bana emeklılık parası bu kadar vercekse. 10 yıl ıcınde benım maasımdan aylık kestıgı kestıgı yaklasık 180 TL param (bugunun şartlarında on yılda 21600) param nereye gitti. Evet bunun basit bir açıklaması var. Bu para ortaklara dagıtılmıyor. Bu para polsan calısanlarına maaş ve yatırım olarak kullanılıyor. Ve dünyada evet dunyada hıcbır yardım sandıgında olmayan bızım sandıgımızda oluyor. Kar payı ıle yatırım yapılarak ortaklara hıc bır sekılde bundan pay verılmıyor. artık gerısını sız hesap edın arkadaslar. Sandıkta 15 000 TL paran varsa ve hala üye isen bu hesaba bır bak derım...

Pekı neden hala sandıktayız. ; Arkadaslar sandıga yazılı olarak sorun bunu ıstersenız bır deneyın 100 Bin uyeden 80 Bini borclu. Bu 80 bın kısınınde ınanın bana yuzde 90 ı bankada kırmızı kart yemiş kişiler. Adı ustunde Polis Bakım ve Yardım Sandığı. Bu nasıl bır yardımdır allah aşkına söyleyın bana. Bankalar ıhtıyac kredısını 1.09 dan verıyor. Bunlar 1.45. Yav bu nasıl bir vicdan muhasebesıdır soruyorum sızlere ey ıdarecıler bu nasıl bır vıcdandır. Düşene bır tekmede siz mi vuracaksınız. Bunun neresı yardım. 1.5 - 2 yıldır hıc mı degısmez bu faızler. Matematıkten sıfır almış bır gerızekalı mı var sızın faızlerı belırleyen.

POLSAN ey Polsan ismindeki yardım kelimesini bir an evvel çıkart lutfen.

Son düzenleme: 17 Ocak 2017 18:42
  2. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0

Tüm yazdığın şeyler o kadar dogruki

batu1283 bunu beğendi.
  3. erkan

erkan Bekçi

13
    7
    0
    1--POLSAN polsan emekliliği tam bir kandırmaca polsan 2006 yılından sonra emeklilik hesablaması kısaca yatırdıgın parayı ve cok az miktarda temettu vererek polisleri kelime oyunları ile kandırıyorsunuz

2-- POLSAN uyesı olan polislerden kestıgı paranın yuzde 60 ile yatırım yapıyor ama ne yazık ki polsan dan emekli olsan bile bu yaptıgı yatırmlardan hiç bir hak sahibi olamıyoruz

3--POLSAN butun bankalardan daha yuksek oranda kredi verirken yıllık temettulerde bankalardan daha az bir kar oranı veriyor cunku emeklilikte uyelerine para vermemk için

4-- POLSAN yonetimi ve calısanlar sorularımızı yanıtlayacak kadar bilgili degiller yetkili bir kişi ıle gorusulmek istendıgınde ise ucretsız avea hattı numarası yerine alan kodu vererek oyalmaya calısıyorlar yetkili kişi lerde soruları cevaplayamadıkları zaman bize dilekce basvur diyorlar dilekceyle basvuruldugunda ise kalıplasmıs yazılarla cevap verıyor ...

5--POLLSAN kredi cekecek olan arkadaslara fii tarıhınden kalmıs amir imzası ve muhuru ıle zorluklarına devam etmekte hala ısrar ediyor

6--POLSAN hersene sahıp oldugu şirketlerin kar ve zararını seffaf olarak yayınlamıyor

7--POLSAN da yonetım kurulu ve calısanların ne kadar ucret aldıgını kimse bilmezken polis in maasını bilmeyen yok

8--POLSAN a ait olan hiç bir sirkette arazilerinde uye olan hiç bir uye hak sahıbı değil

yonetım kurulu bu maddeelr için yeni yapılanması varmı yoksa eski duzen devam edecekmi bu sorularıma tarafıma cevaplandırılmasını istıyorum

batu1283 bunu beğendi.
  4. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    Arkadaşlar ben ipin inceldiği yerden kopmasını değil kesmek istiyorum ve raştırdığım kadarı ile Bimer özel kuruluş diye redediyormuş ama ben BİMERE ve Kamu denetçisi kurumuna ''
    Ben Emniyet Personeliyim.Polsandan kredi kullandım ve ücretsiz izinde iken 5 ay kadar ödeyemedim göreve başladığımda ödeyemediğim tutarlar ve mevcut ödemeler beraber kesilmeye başladı.Ekonomik zorluklardan dolayıda icra takibine alındım ve yaklaşık 8 aydır sadece 15 TL maaş elime geçmektedir. Polsana durumumu bildirdim ötemele veya yapılandırma istedim kendilerine maaşımda kesinti olduğunu 90 gün içinde yasal süreç baaşlatmadıkları yaptıklarının yasal olmadığını mail atarak ve ilgili kişilerle görüştüm.Bana verilen cevapta; Sandığın iş ve işlemleri 3201 Sayılı Emniyet Teşkilat Yasası’nın 90.Maddesi ve bu yasaya dayanılarak düzenlenen ve Danıştay onayından geçerek Bakanlar Kurulu’nun 98/11402 sayılı kararı ile 04.08.1998 tarih ve 23423 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Polis Bakım ve Yardım Sandığı Tüzüğü ve Yönetmelikleri gereğince yürütülmektedir. denilmiştir İlgili tüzüğün 21. maddesinide bana yapılan uygulamanın yasal çerçevesini oluşturduğunu cevaben yazılmıştır. İlgili tüzüğün 20. maddesi ''Askerlik, yurtdışı görev veya geçici görev gibi nedenlerle aidat kesintisi yapılamayanlar, birikmiş aidatlarını almadıkları sürece ortaklıktan ayrılmış sayılmazlar. Bu kişilerin ortaklıkları Emniyet Teşkilatından maaş alacakları tarihe kadar dondurulur ve bu süre içinde temettü hariç ortaklığa ilişkin haklardan yararlanamazlar. Bu kişilerin, yazılı olarak talepte bulunmaları ve Emniyet Teşkilatından maaş almadıkları süreye ilişkin aidatlarını her ay Sandığa ödemeleri halinde ortaklıkları kesintisiz olarak devam eder.'' denmekte olup ücretsiz izin ibaresi veya iması olmamasına rağmen ilgili tüzüğün' 21. maddesinde''Ortaklıkları dondurulanların kurumlarından tekrar maaş almaya başladıkları tarihten itibaren maaşlarından aidat kesintisi yapılmaya başlanır.Bu ortakların kurumundan tekrar maaş almaya başladıkları tarihten itibaren bir yıl içinde Sandığa yazılı olarak müracaat etmeleri ve ortaklığının dondurulduğu süreye ilişkin aidatlarını faizleriyle birlikte toptan veya taksitle ödemeleri halinde ortaklıkları kesintisiz olarak ihya edilir. Taksitle ödeme halinde, ayrıca taksit süresine ilişkin faiz, ödenecek miktara eklenir. Faiz oranı, yasal gecikme faizinden az olmamak üzere, Sandık aidatlarının yıllık kar payı oranına kıyasla her mali yılın başında Yönetim Kurulunca belirlenir. Bu ortakların yazılı talepleri olmadığı sürece aidat ödemesi yapılmayan süreler ortaklıktan sayılmaz ve ortaklık süresine bağlı hak ve alacaklarının hesabında dikkate alınmaz.'' gereğince işlem yapılmıştır.Ne mevcut durumum ilgili maddeler içinde yer alıyor ne de maddelerde belirtildiği gibi yazılı bir müracaatım söz konusudur. Mart ayından itibaren maaş ve kesinti tutarlarını gösterir bordrolarımı ekte gönderiyorum. POLSAN İLE İLGİLİ MÜRACATLARI KAMU KURUMU OLMADIĞI gerekçesi ile geri çevrildiği söylensede ; Kendi tüzüğü olan POLİS BAKIM VE YARDIM SANDIĞI TÜZÜĞÜ
    Bakanlar Kurulu Kararının Tarihi: 02/07/1998 Sayı: 98/11402
    Dayandığı Kanunun Tarihi: 04/06/1937
    Sayı: 3201
    Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi: 04/08/1998 Sayı: 23423
    yöneticilerinin Emniyet Müdürü(Devlet Memuru) ,üyelerinin sadece Emniyet personeli olduğu,Genel Kururlununda ilgili tüzüğün 4. maddesinde belirtildiği gibi 'Genel Kurul, Sandığa ortak olan Emniyet Genel Müdürü ve Yardımcıları, Polis Teftiş Kurulu Başkanı, Polis Akademisi Başkanı ve aşağıdaki esaslara göre seçilecek Emniyet Genel Müdürlüğü, il emniyet müdürlükleri, polis eğitim ve öğretim kurumu müdürlükleri temsilcilerinden oluşur.'' Emniyet personelinden oluşmaktadır.Hem ilgili organları ,hem üyeleri ve üye alma şartları ile denetleme koşulları ile bir kamu kurumu pozisyonunda olduğu açıkca görülmektedir.Polsanda şahsıma yapılan 120098 nolu dosya ile ve diğer basında çıkan sandığın zarar edecek şekilde yatırım yaparak FETÖ/PYD kazanç sagladıkları ,yönetim adına yapılan harcamaları ve kalemlerin incelenmeye alınması hususunu arz ederim.

CİMERE de''
    Polsan üyesiyim.Polsanın üyelerine vermiş olduğu kredileri tahsisi uyguladıkları yolların yasal dayanakları, sandık adına yapmış oldukları yatırımları ,alınmış olan şirketlerin zarar sebepleri , alınmış olan arsaların kimden alındığı ve rayiç bedellemi alındığı yoksa yüksek bedellerin mi ödendiği ,yönetim masraflarının ve masraf kalemlerin neler olduğunu ,gerçek tutarları yansıtıp yansıtmadığı , her üyesinin Emniyet mensubu olmasının zorunlu olmasından dolayı bu şekilde sandık üyelerinin zarara uğratılıp uğratılmadığını basında söz edildiği gibi fetö/pyd nin emniyetteki arpalığı gibi kullanılıp kullanılmadığı konularında Polsandan tatmin edici bir açıklama yapılmamış olup.3201 Emniyet Teşkilatı Kanununa dayanarak yönetmelik ve kendi tüzüğü olan ve sadece emniyet personelinin görevi süresince sandığın üyesi olabileceğinden kamu kuruluşu olarak gözüktüğü Polsanın tarafsız incelemeden geçirilmesi biz üyelerin aklımızdaki olumsuzlukları gidereceği kanısındayım

Arz ederim şeklinde müracatta bulundum ve arkadaşlar varsa yasal yoldan başka başvuracağımız yollar birlik olarak başvuralım ki duygularımıza hitap ederek kendimizi kullandırmayalım

5. yaramaz_222

yaramaz_222 Başpolis Memuru

79
    34
    0
    BİMERDE İLGİLENMEDİ ARAKADASLAR BUNLAR TAM TEFECİ

6. Mete

Mete Komiser

203
    79
    0
    polsanın bütün yaptığı işlemler için idare mahkemesine dava açabilirsiniz,

7. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0

Eneseme arkadaşımızın polis sandigi ile alakalı yazdığı şeylere katiliyorum

serpilpolis bunu beğendi.
  8. pasaport

pasaport Bekçi

35
    20
    0
    bu polsan fetö ye yardım etmiş diye duydum aslı varmı?

9. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0

Polsan =fetosan

can7387 ve pasaport bunu beğendi.
  10. can7387

can7387 Yeni Üye

8
    12
    0
    1996 yılından beri üyeyim malesef faydasından çok zararını gördüm tam bir kandırma sandığı memurların sırtından bazı şerefsizleri zengin etme sandığı.Üyeleri köle gibi görmeye başladılr artık hemen hemen tüm üyeler borçlu sanırım borç tam olarak ödenmeden çıkartmıyorlar sandıktan.Adamlara Kolsan üzerinden hakaret yazıyosun dalga geçer gibi kalıp mesaj yazıyor adiler.Rabbim hakkımızı yiyen tüm bu mahlukatları kahreylesin inşallah.Bizlere de tez zamanda kurtulmayı nasip etsin.

batu1283 bunu beğendi.
  11. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0

Amin

12. furkanahmet

furkanahmet Komiser

208
    115
    0
    polis sandığı kadar garip bir yer yok kimin ne yaptığı belli değil

13. batu1283

1.719
    1.082
    0
    BİMERE CİMERE VE KAMU DENETÇİLERİ ne yazdığım metinleri burada paylaştım.Kamu Kurumu olmadığına dair bildirilerede Genel Kurulun,Yönetim kurulunun ve üyelerinin hepsinin kamuda çalıştığını ve 3201 sayılı kanununda bir kamu kurumu idaresi ile ilgili olduğuna yazıp gönderdim :) Henüz cevap gelmedi hiç birinden gelirse paylaşırım
    Ölmüş eşşek kurttan korkmazmış hesabı :) Aklıma geldikçe ve araştırdıkça Polsanın kendi mail adresinede yazıyorum bugün de yazdım :)
    ''
    Sandığın web sayfasında yayınlamış olduğu bası duyurusu ;

Polsan ve iştirakleri, her yıl bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlenmektedir. Bu konuda, niteliği itibariyle benzer hizmetleri veren firmalar arasından her yıl uygun görülen değişik firmalardan hizmet alınmaktadır.

-Bahse konu şirketler , denetleme raporları ve kuruluşlara ödenen ücretler ne kadardır.

POLSAN, bir sosyal yardım kuruluşu olması sebebi ile ticari kuruluşlar olan holdinglerle kıyaslanmamalıdır, Sandığın ana amaç ve işlevlerinin yerine getirilmesinde ticari faaliyetler araçtır. İştiraklerimizin tesis edilmesinin nihai amacı da üyelerimize sosyal faydaların sağlanabilmesidir. Öte yandan İştiraklerimizin tümü konularında uzman, ilgili sektör tecrübeli profesyonel yönetici kadroları tarafından idare edilmekte, her bir şirketimiz kendi piyasa ve rekabet koşullarında yürütmekte olduğu faaliyetleri ile ilgili kararlarını, kendi profesyonel çalışanları vasıtasıyla almaktadır.

- Sandığın araç olarak kullandığı araçlardan biri olan tüketici kredilerine uygulamış olduğunuz faiz oranları ve diğer uygulamalar nasıl nihai amacı üyelerine sosyal fada sağlamaktadır.Araç olarak kullandığınız ticari faliyet olan tüketici kredisi yapılan uygulamaları hangi ticari kanuna göre yapıyorsunuz ticari kanuna göre yapmıyorsanız ticari faaliyeti kanunsuz bir şekilde mi yürütüyorsunuz.

-Kendi alanında profesyonel uzman yöneticiler tarafından yürütülen iştiraklerden kaç tanesi son 5 yılda zarar etmiştir ? Zarar edenlerden yönetim adında kusuru bulananlar için yasal işlem yapılmışmıdır ?

- Sandığa 5 yıl içerisinde arsa,tarla gayri menkul alınmışmıdır ? alımış ise şu anki rayiç bedeli ile alım yapılan fiyat arasında sandığı zarara uğratan durum varmıdır var ise zarara uğratanlar hakkında yasal işlem yapılmış mıdır?

-Sandık tüzük gereği her yıl faaliyet gelirlerinin belli bir kısmını dağıtmakta büyük bir kısmınıda yatırım olarak ayırmaktadır.Belli bir süre ortaklıkta kalan veya ortaklıktan ayrılan kişiye yatırım olarak ayrılan kısım kadar ayrıldıktan sonrada ödeme yapılıyor mu , tüzükte öyle bir madde yok gerekçesinden başka nihai amacı üyelerin sosyal fayda amacı kapsamında hemde araç olarak kullandığınız ticari faailyetlerin tabii oldukları ticari kanunlar içerisinde hangi kanun ve hangi maddesine göre bu işlem yürütülmektedir.

-Sandığın yürütme giderlerinde çay parası,ulaşım ücreti, yönetim üyelerinin veya çalışanların temsil giderleri adında giderleri ne kadardır ? Sandıkta görevli kişiler memur ise maaşının dışında ödeme yapılıyormu,değil ise maaşlarının belirlenmesindeki kriter nelerdir.

-Sandık tarafından son 5 yıldaelde edilen gelir ve toplanan aidatlardan E.G.M çalışırken yardım olarak Gazi,vazife malulü,ölüm yardımı olarak dağıtılan miktar yüzde olarak ne kadara tekamül ediyordur?Yıllık dağıtılan yardım ile yönetim giderleri arasındaki oran nedir

-Sandığın sandığa tahsisli ve sandık gelirleri ile alınan aracı varmıdır kaç adettir ve kimlere tahsil edilmiştir

-Sandığın lojman veya sosyal tesisi olarak kullandiğı gayri menkul varmıdır varsa buralardan kimler hizmet almaktadır.

-Sandığın üzerine kayıtlı gayri menkullerden kira geliri alınan varmıdır alınan varsa kira bedelleri ile günümüzdeki rayiç kira bedelleri arasında fark varmıdır.

-Basın açıklaması ile yıllık kar ve zarar miktarlarını açıkladığınız Polsan iştiraklerinden zarar olarak belirtilen yıllar ve dönemlere ait soruşturma açılmıimıdır ,zarar sebepleri tespit edilmişmidir.

-Polsan iştiraki olan şirketlerin yıllık karından üyelerine ödeme yapmaktamıdır ?

-Polsanda kaç kişi çalışmaktadır konumları nelerdir.

POLSANın bir üyesi olarak aklıma takılan sorulara cevap verilmesi hususunu

Arz ederim
    En son bunu gönderdim bugün ve bir sonra göndereceğim mailin içeriğinide hazırladım :) Ne yani para istemiyoruz ki bilgi istiyoruz.Tamam para vermeniz zor ama sandık üyesi olarak sandığın işleyişi hakkında bilgi almak benim en doğal hakkım. Yazdıklarımı verilen cevapları gün ve gün biriktiriyorum ve eğer hiç bir şey yapılmasa suç duyurusunda da bulunacağım basına da vereceğim

Etem44 bunu beğendi.
  14. 01reco

01reco Bekçi

18
    12
    0
    Bu polsanla kimsenin işim olmazdı ama bankalarla problemli olunca mecbur oluyoruz bunlara inşallah herşey düzelir.

Dart31 bunu beğendi.
  15. batu1283

1.719
    1.082
    0
    Evet arkadaşlar Polsanla ilgili Cumhurbaşkanlığına CİMER e yapmış olduğum başvuru ya cevap olarak
    ''Cumhurbaşkanlığına yapmış olduğunuz 687236 no'lu başvuru, değerlendirilmek üzere Emniyet Genel Müdürlüğü Gönderilmiştir.'' cevabı geldi

16. adanapol

adanapol Komiser Yardımcısı

132
    61
    0
    polsan................................ anladınız

17. bumppry

bumppry Yeni Üye

6
    3
    0
    SAYIN CUMHURBAŞKANIM POLİS MEMURUYUM POLİSLERİN ÜYE OLDUĞU POLİS BAKIM VE YARDIM SANDIĞI (POLSAN) DARBE GİRİŞİMİNDEN BUYANA KREDİ VERME İŞLEMLERİNİ DURDURMUŞ BULUNMAKTA VE KREDİ İŞLEMLERİNİ İSE OHALİ BAHANE EDEREK AÇMAMAKTA YÖNETİMİN KEYFİ OLARAK ALDIĞI KARARLAR İLE BİR ÇOK POLİS MEMURUNU MAĞDUR ETMEKTEN BAŞKA HİÇ BİR İŞ YAPMAYAN POLSAN DAHA ÖNCELERİ İSE ÜYELERİNİN PARALARINI VE YAPILAN YATIRIMLARDAN ELDE EDİLEN KARLARI FETULLAH GÜLEN CEMAATİNE VERMİŞ BU KONUDA DA SORUŞTURMALAR DEVAM ETMEKTEDİR.REFAH BİR DÜZENE GELİNMESİ İÇİN VERDİĞİNİZ ÇABAYA VE VERDİĞİNİZ EMİRLERE RAĞMEN HALEN SESSİZLİĞİNİ BOZMAYAN VE UMURSAMAZ TAVIRLARDA BULUNAN POLSAN YÖNETİMİ BİZLERİ MAĞDUR ETMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. OKULLARIN AÇILMASI KURBAN BAYRAMI DERKEN BİR ÇOK POLİS MEMURU ARKADAŞLARIMIZIN ÇEŞİTLİ İHTİYAÇLARINI GİDERE BİLMEK İÇİN ÜMİDİNİ POLSANDAN ÇEKECEĞİ KREDİLERE BAĞLAMASINDAN DOLAYI MAĞDUR EDİLMİŞ BULUNMAKTAYIZ.BU KURUMUN TARAFINIZDAN VERİLECEK EMİRLE İNCELENMESİNİ İSTİYORUZ. ARZ EDERİM

bana gelen polsandan cevap ise

İlgi: 20.09.2016 tarih ve 536655 başvuru nolu “Cimer” yazınız,

Polis Bakım ve Yardım Sandığı, 3201 sayılı Emniyet Teşkilat Kanununun 90. maddesi uyarınca, ortakları arasında yardımlaşmayı sağlamak maksadı ile kurulmuş, hükmi şahsiyeti haiz bir kuruluştur. Aynı madde uyarınca, Sandığın mevcutları ve alacakları Devlet mallarına ait hak ve rüçhanları haizdir.

Sandığın iş ve işlemleri 3201 Sayılı Emniyet Teşkilat Yasası’nın 90.Maddesi ve bu yasaya dayanılarak düzenlenen ve Danıştay onayından geçerek Bakanlar Kurulu’nun 98/11402 sayılı kararı ile 04.08.1998 tarih ve 23423 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Polis Bakım ve Yardım Sandığı Tüzüğü ve Yönetmelikleri gereğince yürütülmektedir.

Sandığın kuruluş amacı, Ülke güvenliği için fedakârca çalışan Emniyet Teşkilatı Mensuplarının birikimleri ile kar getirici yatırımlar yapmak ve bu kârı her yıl ortaklarına dağıtmak, maddi ve sosyal ihtiyaçlarını genel imkânlardan daha uygun şartlarda temin edebilmek, ortaklarının emeklilik yaşamlarında ilave bir ikramiye elde etmesini mümkün kılarak geleceğe güvenle bakmalarını sağlamaktır.

Yönetim Kurulumuzun 02.09.2016 gün ve 91 nolu toplantısında, Olağanüstü hal uygulaması süresince, üyelerimize Sandıkta bulunan birikmişleri ve kefillerinin varlıkları kadar kredi verilmesi uygulamasının devamına karar verilmiştir.

12 Temmuz 2014 tarihinde Olağanüstü Genel Kurul ile Polis Bakım ve Yardım Sandığı’nda yönetim değişikliğine gidilmiştir. Yeni Yönetim Kurulu tarafından eski faaliyet dönemleri için yasal işlemler başlatılmış olup, Sandığımız hukuki süreçleri titizlikle takip etmektedir. 2014 yılı sonunda yapılan Olağan Genel Kurulda da haklarında hukuki işlem yapılan ve soruşturmaları devam eden eski yönetim kurulu üyeleri ibra edilmemişlerdir. Mevcut Yönetim Kurulumuz, Sandığımızın kuruluş kanunu, tüzük ve yönetmelikleri ile çizilmiş sınırları içinde görev ifa etmektedir.

Bilgi edinilmesini rica ederiz.

Polis Bakım ve Yardım Sandığı Ortaklık Operasyonları Müdürlüğü

18. raskolnikov

raskolnikov Komiser

219
    99
    0
    Yine matbug cevab vermişler.

19. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602