SICAK KONU - POLİS SANDIĞI BİLMECESİ... | Sayfa 3 | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

SICAK KONU POLİS SANDIĞI BİLMECESİ...

ayhanpolice 8 Kasım 2016

1. Cengiz16

Cengiz16 Komiser Yardımcısı

180
    57
    0
    Limitler azalacak diye başka formlarda yazılar okumaktayım. Bilgisi olan varmı

Sent from my iPhone using Polis Forum

2. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    Arkadaşlar farkına vardım ki bende dahil hepimiz acınıyoruz ama somut bir adım atmıyoruz.ayın 2 sinden bu zamana kadar günlük 1 telefon konuşmam ortalama 4 mailim ve polsanın kendi sayfasındaki mesaj bölümüne yazmış olduğum mesaj kredi taksitlerimi gösterir listeyi geçti.Bana verilen cevaplar Tüzük ve yönetmelik sözde benimle alakası olduğunu iddia ettiği maddelerin benimle hiçbir alakası bile yokken ,bunu belirtmeme rağmen halen aynı cevapları vermekten vazgeçmiyorlar.Sadece bir çalışan operatör görevlisi benimle konuşurken sizin yüzünüzden 2 haftadır soruşturma geçiriyoruz diye bir söz kaçırdı sonra üsteleyince sizin durumunuzu soruşturuyorlar arkadaşlar diye geçiştirmeye çalıştı.EVET BİR ŞEYLER YAPALIM.BİZİ MAĞDUR EDEN BU POLSANIN GERÇEK YÜZÜNÜ HERKESE GÖSTERELİM.TALTİF KONUSUNDA NASIL SESİMİZİ DUYURDUK İSEK POLSAN İÇİNDE YAPALIM.
    1- FORUM YÖNETİCİ ARKADAŞLARIM BURADAKİ POLSAN İLE İLGİLİ AYNI İÇERİKTEKİ BAŞLIKLARI ZATEN ÇOĞUNUN İÇERİĞİ AYNI BİR BAŞLIK ALTINDA TOPLAYABİLİRMİYİZ.
    2-FORUM YÖNETİCİ ARKADAŞLAR BURASINI ADRES GÖSTEREREK BURADAKİ ARKADAŞLARIN PAYLAŞIMLARINI SOSYAL MEDYADA VE ULUSAL KANALDA FORUMUN İSMİNİ DE VEREREK TWİT OLSUN .INGSTRAM OLSUN VE BENZERİ YERLERDE PAYLAŞABİLİRMİYİZ.
    3-MESLEK GEREĞİ VE BAŞIMIZDAN GEÇEN OLAYLARDAN DOLAYI TANIDIĞIMIZ BU KONUDA ÖZELLİKLE ANKARADA BULUNAN BİR İDEALİST AVUKAT İLE TEMAS KURABİLİRMİYİZ
    4-TALTİFTE YAPTIĞIMIZ GİBİ FORUMDA VE TANIDIĞIMIZ MESLEKTAŞ ÇEVRESİNDE BİR TOPLULUK OLUŞTURARAK GÜNCEL HABER PROGRAMLARINDA POLSAN KONUSUNA DEĞİNEBİLİRMİYİZ.
    Benim şu an için yapabileceğimiz aklıma gelen unsurlar bunlar.Lütfen samimi ve çözüm odaklı arkadaşlar fikirlerini beyan ederlerse ve yönetici arkadaşlar ilk iki madde hakkında bilgilendirirse sevinirim

3. Aydin 41

Aydin 41 Komiser Yardımcısı

124
    84
    0
    Polsanada mümkünse kayyum atanmasını ve malvarliklarinin da nakite çevrilerek sandığa aktarılmasını ayrıca fetocularin götürdüğü söylenen 165 milyon TL biran once tazminini saglamaliyiz.tum bunlar sağlıklı bir şekilde ve ivedilikle yapıldıktan sonra sandıkta lavedilmelidir.

Kocakurt25 bunu beğendi.