YARDIM - Polislikte Dövme | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

YARDIM Polislikte Dövme

Asya Sultan Şentürk 17 Aralık 2016

1. Asya Sultan Şentürk

Asya Sultan Şentürk Yeni Üye

7
    3
    0
    Merhaba, benim gerçekten bi konuda yardıma ihtiyacım var. Üniversite öğrencisiydim fakat kaydımı dondurup sağlam bi şekilde pmyo hazırlanıyorum. Kickboks yapıyorum iki yıldır, derecemde var. Jiu jitsu antrenörlük belgemde var. Dersler iyi gidiyor... Fakat küçük bir sorun; omuzumda dövme var. Kalın askılı giydiğim zaman gözükmeyecek ebatta, sildirdim iki seans ama hâlâ belli. Bir kaç seans daha gideceğim ama çok etki etmeyecek gibi. Bu ne derecede sorun olur? Başka hiçbir yerimde çizik, ameliyat izi, ben vs yok. Çok şükür rahatsızlığımda yok.

dyrbkr-21 bunu beğendi.
  2. Xeana

Xeana Administrator Yetkili Kişi

469
    491
    0
    Eğer mülakat ve sağlık kısmında fondoten ile kapatırsanız problem yaşamazsınız genelde kısa süreli böyle çözüm bulunuyor.Okula girdikten sonra son sağlık raporuna kadar da görünmeyecek bölgede olduğu için sıkıntı olmaz tabiki okul boyunca dikkatli olursanız sorun olmaz.

3. çılgınasayişçi

çılgınasayişçi Yeni Üye

5
    5
    0
    Mülakat sırasında sıkıntı yaşamamak için en iyisi sildirmek tamamen. Fondöten gibi maddeler sıkıntı yaratabilir sonuçta uzerine giysi giyeceksin silinme ihtimali var.

4. dyrbkr-21

dyrbkr-21 Başpolis Memuru

84
    54
    0
    2007 de yanımda ki kızda dövme var diye konuşturmadılar bile mülakat da dışarı çık dediler işin zor

Sent from my iPhone using Polis Forum

5. Asya Sultan Şentürk

7
    3
    0
    Şu an sildiriyorum zaten ama ufakta olsa gölge gibi iz kalacak orada. Ebat çok küçük ve tamamen desenli bir şey değil. Küçük iki yıldız.. porselen makyaj yardımı ile o günlük mecbur kapatacağım biraz

6. Xeana

469
    491
    0
    Benim okulumda kolunda kocaman dövmeli devrem mezun oldu hiç de sorun yaşamadı.

7. Asya Sultan Şentürk

7
    3
    0
    Aynı şekilde abim özel harekat ve dövmeli birkaç arkadaşı var. Fakat dövme elenme sebebi olarak gözüküyor internette. Anlamadım bu sistemi... ben önlemimi alıp sildiriyorum(tamamen silinmiyor ama...). Biraz makyaj ile o günü atlatacağım inşallah.

8. Xeana

469
    491
    0
    Yeter ki mülakat ve sağlık da görünmesini senin de dediğin gibi porselen makyaj çözüm.

Asya Sultan Şentürk bunu beğendi.
  9. Asya Sultan Şentürk

7
    3
    0
    Bu duruma düşmemek için önlem alıyorum. Tek engelim bu, çok saçma. Ufacık birşey

10. roffbsince1907

roffbsince1907 Bekçi

25
    6
    0
    Bu şekilde çok yakalanan oldu şu an daha mülakatlar devam ediyor mu bilmiyorum ama sakın makyaj işine falan girme doğruyu söyle hele hele harekatta yalanın zerresine tahammül yoktur. Seansların devam ettiğini söyle olursa da olmazsa da takdir Allah'ın daha sonra da şansın var.

11. Asya Sultan Şentürk

7
    3
    0
    Son bir seansım kaldı. Alllahıma çok şükür dövmeden kurtuldum. Biraz acı çeke çeke olsa bile

roffbsince1907 ve Xeana bunu beğendi.
  12. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0

hadi bakalım inşallah kazanırsın baksana dövmenden bile vazgeçtiğine göre

13. ManOfLove

ManOfLove Komiser Yardımcısı

173
    211
    0
    :)) Polis olmadan evvel dövme, olduktan sonra da sakın DÖVME! :))