POLSAN MAGDURLARI | Sayfa 44 | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

POLSAN MAGDURLARI

Eneseme 14 Kasım 2016

1. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.080
    0
  2. batu1283

1.719
    1.080
    0
    Kafa yapım belliymiş. Belli arkadaşım ha senin bahsettiğin gibi ne maddi bir unsur ölçüsü var nede şahısa ona ,buna bağlı bir kafa yapısı. Kafa yapımı belirleyen 19 yaşında kuranı kerime el basarak ettiğim yemin . Allahın verdiği beyin denilen organı kullanmak ve mantık süzgecinden geçirdikten sonra hayatıma uygulamak. Manevi unsuru da Allahıma ve ecdadıma layık biri olmak öyle davranmak .

VFD 600 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

3. batu1283

1.719
    1.080
    0
    Senin kafa yapın hakkında hiç bir fikrim yok .Sözcü okuyorsun diye öylesine, böylesin diyemem 11 adet paylaşımın olmuş 4 ü taltife 7 si burada onlarıda inceledim halende kafa yapınla ilgili bir fikrim yok . Olmasında gerek yok .

4. batu1283

1.719
    1.080
    0
    Kusura bakmayın arkadaşlar özür dilerim . Birileri benim vergimle maaş alıyorsunuz, Allahın yükü kadar maaşınız var , zihniyetini belli ,Başka nasıl düşüneceksinki kafa yapınız belli bu cümleleri duydummu çok sinirleniyorum tekrar özür dilerim

5. donpetro55

donpetro55 Başpolis Memuru

93
    37
    0
    Naylonbre git az ötede oyna neymis sözcü en doğrugazeteymis en serefsiz gazete demek istedin galiba dün de başka bir platformda özel hareket ci olduğunu söyleyen serefsiz yapılan darbe değil diyor ve meslekten im hala diyor siz neyin kafasindasiniz

canlebis bunu beğendi.
  6. ahem6443

ahem6443 Bekçi

41
    18
    0
    Arkadaşlar malum siteden buraya neden geldik hakaretten küfürden uzaklaşalım diye gelmedik mi bu ne şimdi
    4 sayfadır yapılan yorumların konu ile alakası yok
    Adminler bundan memnun musunuz

7. ahem6443

ahem6443 Bekçi

41
    18
    0
    Adminler küfür ve hakaret edenleri banlayın yok onlara birşey yapmayıp sayfayı canlı tutuyorlar diye düşünüyorsanız bizi banlayın

8. Paşa

Paşa Polis Memuru

53
    15
    0
    Kesinlikle katılıyorum devrem. Ben polsana attığım mesajda sayfanın isminide vererek polsan aleyhine binlerce yorum var dedim adamlar girip baktıklarında kahkaha atarak gülecek halimize

9. sarilarisulo

sarilarisulo Polis Memuru

70
    34
    0
    Sozcu gaztesiymis peh .... Fetocular her yerde meslekte gruplasip yanindan gecer sen onlardan degilsin ya Allah c.c selamini bile vermez,cocugu meslek lisesinde kiytirik bir bolumu bitirir astsubaylik polislik devlet memurlugu sorularini calarlar devlet memuru olur taltifi alirlar rutbeyi makami en kiyak calisma yerlerini kaparlar Sonrada darbe yapmaya kalkarlar bunlar boyle adidir bende okurum sozcuyu,sabah,hurriyet,milliyet ama ovmem hic birisini kafama sararsa kendi icimden yorumumu yaparim yada esimle tartisirim benim farkim ben Turk Milletinin bir neferi ve memuruyum hangi hukumet gelirse gelsin farketmez ben hukumetlere saygi duyar devletime hizmet ederim rizkimi kazandigim yere hiyanetlik etmem her vatandas gibi 1 oyum var begendigim partiye oy atar vatandaslik gorevimi yaparim......

Baha16 bunu beğendi.
  10. Dart31

Dart31 Polis Forum Baştacı

2.070
    1.601
    0
    Arkadaşla burası tartışma platformu değil

11. Dart31

Dart31 Polis Forum Baştacı

2.070
    1.601
    0
    Zaten HERKES sıkıntılı stresli

12. donpetro55

93
    37
    0
    Polsan çalışanı ve yöneticileri de aynı kafa bana verdikleri cevap ortaklarimizin hakkinini korumak adına böyle bir karar alındığı bende feto ye peşkeş çekerken neden karar almadı niz fetoculer yazdim

Kocakurt25 bunu beğendi.
  13. donpetro55

93
    37
    0
    Kardes yeminle zerre kadar bu tefeci san in umrunda değiliz onlar yarınki kahvaltinin sucuk kismindalar

14. sarilarisulo

sarilarisulo Polis Memuru

70
    34
    0
    Dogru diyorsun Dart ama kimi zaman dayanamiyorsun neyse sandik acsada hepimiz rahatlasak nsallah kisa surede acar...

15. Paşa

Paşa Polis Memuru

53
    15
    0
    Yemin ediyorum her saat foruma girip acaba yeni bir bilgi var mı diye bakmaktan psikolojim bozuldu. Allah bunları kahretsin

fg4287 bunu beğendi.
  16. fg4287

fg4287 Komiser Yardımcısı

140
    35
    0
    Amin devre

LG-H850 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

17. Kocakurt25

Kocakurt25 Bekçi

11
    11
    0
    Malesef içimizde hala hainler var kapısı çalındığında da benim haberim yok eşim yazmıştır diyecek kadarda kanları bozuk

canlebis ve donpetro55 bunu beğendi.
  18. Hazanyağmuru

Hazanyağmuru Bekçi

43
    21
    0
  19. Hazanyağmuru

Hazanyağmuru Bekçi

43
    21
    0
    Polsanin paralari nerelere yatirdiklari belli

20. Hazanyağmuru

Hazanyağmuru Bekçi

43
    21
    0
    Adamlar acik acik yazmista dikkate alinmamis nasil bi koruma duvari varsa polsanin