POLSAN MAGDURLARI | Sayfa 48 | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

POLSAN MAGDURLARI

Eneseme 14 Kasım 2016

1. Paşa

Paşa Polis Memuru

55
    15
    0
    Aynen devrem bana da aynısını söylediler bende yönetim kurulu tekrar ne zaman toplanacak dedim herhafta toplanıyor ama toplantıda gündeme gelir mi bilemem dedi. Bende toplantıda küresel ısınmayımı konuşuyorlar krediler gündeme gelmeyecekse ne gelecek dedim bilemem dedi kapattı

Hazanyağmuru bunu beğendi.
  2. Cengiz16

Cengiz16 Komiser Yardımcısı

185
    60
    0
    Krediler ve polsan konusunda bilgili olan veya açılması üçün ne yapmamız gerektiğini bilen varsa yazsın bizlerde birşeyler yapalım artık. Bu şekilde 6 aydır bir çözüm bulamadık. Artık akıl birliği yapıp ne yapılması gerektiğini tartışalım.

Sent from my iPhone using Polis Forum

3. Paşa

Paşa Polis Memuru

55
    15
    0
    Ben dedim devrem içişleri bakanlığının sayfasından e-dilekçe yazalım ben yazdım herkes yazarsa konu dikkate alınır

4. hrna0133

hrna0133 Bekçi

21
    4
    0
    gercekten oyle ne yapılabılır...bu kadar zaman gectı ohal suresınmce kredı yok demek le bıtmıyor....tatmın edıcı acıklama yapılmıcak kadar ucuz ınsanlarmıyız bız...polsan uyelrın kım bız....

5. tsk3342

tsk3342 Bekçi

41
    8
    0
    Poltek kredisi nedir arkadaşlar bu şu an aktif mi ?

6. Sarp

Sarp Bekçi

11
    1
    0
    Arkadaşlar bilgisayarında polnet olanlar egm doğrudan link bölümü var ordan atarsanız direk egm ye gidiyor bimer ciner buralar çözüm de yil ben doğrudan linke gönderdim

LG-K500 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

7. donpetro55

donpetro55 Komiser Yardımcısı

111
    41
    0
    Çanta güzel yer Çorlu yolu üzerinde iyi kavun yetişir

8. canlebis

canlebis Bekçi

28
    5
    0
    Bazı arkadaşlar ohal devam ettikce açılmayacağı şeklinde yazmış o şuanki durum ohalden dolayı kapalı ama yeni bir karar alınmadı telefondaki oprt de bunu söylüyor benim kanaatim yönetim kararı toplanır ve krediler açılır tahminimce

Aydin 41 bunu beğendi.
  9. donpetro55

111
    41
    0
    En kotu hakaretleri yazdım bizzat Müdüre iletilsin diye de not yazdım yok bir sonuç çıkmadı o telefona bakan ömer ve o bayan oranın çiftlik kahkasi gibi

batu1283 bunu beğendi.
  10. donpetro55

111
    41
    0
    Kardes hangi yönetim onların hepsi fetocu ve bize darbe yapıyorlar cünku hepimiz icralik olduk

batu1283 bunu beğendi.
  11. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    Bilmiyorum ama demekki iyi hıyarda yetişiyormuş Bak polsan alternatif tarıma el atmış

VFD 600 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

donpetro55 bunu beğendi.
  12. tsk3342

tsk3342 Bekçi

41
    8
    0
    Soruma cevap verecek olan yok mu poltek kredisi nedir ve şu an açık mı ?

13. ahem6443

ahem6443 Bekçi

42
    18
    0
    3-5 yıl öncesine ait alışveriş kredisi şimdi kapalı

14. canlebis

canlebis Bekçi

28
    5
    0
    Poltek diye kredi yok eskiden vardı poltek diye şirket vardı şirket de kapandı öyle bir kredi de yok kapandı

15. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    [​IMG] adam yediği pizada 1 cm hesabını soruyor ,restoran sahibi buna cevap veriyor. Polsan ise karşılığını alamadığımız aidatların hesabını vermiyor

VFD 600 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

hakanben ve donpetro55 bunu beğendi.
  16. canlebis

canlebis Bekçi

28
    5
    0
    Yönetim Kurulu toplandıktan sonra büyük ihtimal açılacak krediler

17. Pavel0707

Pavel0707 Komiser

297
    326
    0
    Ne zaman toplanacak. Adamlar her hafta toplaniomus zaten

SM-G920F www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

18. Cengiz16

Cengiz16 Komiser Yardımcısı

185
    60
    0
    Adamlar ohalde kredi yok diye açıklama yapmışlar hala beklebti içine girmeyelim. Bunlara bastırmadan açmazlar.

Sent from my iPhone using Polis Forum

19. Paşa

Paşa Polis Memuru

55
    15
    0
    Kime neyi bastıracaz devrem adamlar telefonda bile sanki sadaka istiyormuşuz tavrı sergiliyorlar oyak niye açtı diyorum her kurumun işleyişi farklı diyor. Ne yazıkki herzaman olduğu gibi yine tüm kurumlardan farklıyız

20. Angaralı polis

Angaralı polis Yeni Üye

5
    8
    0
    Bugün bende aradım bu yolsanı. kardeşim ohal 1 sene uzarsa yinede açılmayacak mı dedim eleman ben kapatmadım kredileri yönetimin kararı dedi. Ben de sen kapatamazsın zaten yetkin yok buna dedim. o yönetimdekilere biriniz gidip söylemiyormu kardeşim hergün binlerce polis arıyor diye elemandan gelen cevap açılırsa yayınlanır... valla birgün ağzıma geleni söyleyeceğim sabır bakalim

batu1283 bunu beğendi.