SICAK KONU - POLSAN VE ÜYE YARARINA YAPILDIĞI İDDİA EDİLEN YATIRIMLAR | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

SICAK KONU POLSAN VE ÜYE YARARINA YAPILDIĞI İDDİA EDİLEN YATIRIMLAR

batu1283 11 Kasım 2016

1. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.082
    0
    Arkadaşlar Polsana sadece üyeydim ve şu ana kadar sadece tüketici kredisi kullandım. Fakat daha sonra mağduriyetimden dolayı kendilerine gerek sözlü gerekse yazılı olarak başvurularımda kullanılan üslup , yazılı cevaplara verilen basma kalıplar yüzünden basında Polsan ile çıkan haberleri ve Polsan gerçeğini araştırmaya başladım ve burada ben bu haberleri paylaşacağım eğer sizinde bilginiz olursa paylaşırsanız sevinirim.

TEDES'te FETÖ parmağı

2. erkan

erkan Bekçi

13
    7
    0
    polsan uyelerı ve uye olmayan arkadaslar sosyal medyada polsanın cok kotu oldugunu ve polsan uyelerini somurdugunu ap acık paylasılıyor ve polsanda 650 trılyon paranın buhar oldugu .. hiç bir yatırım yapamadıgı ..paramızı hiç bir yerde hiç bir sekilde degerlendırme yetenegı bulunmayan kişilere teslim edildiği zor gunumuzde .bize sırtını donen bir cok uyesini magdur edecek sekilde karar alan bir yardım sandıgı olarak degil polis memurlarını soyan ve magdur eden bir sandık olarak lan se ediliyorsunuz ve hiç bir sekilde hiç bir yeni yatırım ve polsanı ilerıye goturecek projelere imza atmıyorsunuz ......aylık ..50 trılyon nakıt vesıcak para girilşi oldugu halde sadeec bu paranın buhar olmasını goz yumuyorsunuz yazık emege ve paralara bu sekilde paylasımlar varken hiç kimse polsan uye olurmu .. bu paylasımlara karsı polsan ana sayfada ne acıklamnız var .....sadeec maasınızı alın ve polisleri dusunmeyın ve polisleri magdur etmeyı devam edin

krrmn bunu beğendi.
  3. Polis_Ankara

Polis_Ankara Bekçi

35
    25
    0
    arkadaşlar POLSAN DA kredim var borcumu kapatmadan.Çıkıp birikmiş paramı alabiliyor muyum.Polsan dan çıksam kredi taksitleri maaşımda kesilmeye devam etmezmi?

batu1283 bunu beğendi.
  4. batu1283

1.719
    1.082
    0
    Mevcut uygulamada yapmıyorlar borcun ,birikmişten az olması lazım mış ama ben o şekilde dilekçe verdim netice henüz belli değil dönüşyapılmadı

VFD 600 www.polisforum.net mobile app ile gönderildi.

5. manisa454545

manisa454545 Komiser Yardımcısı

124
    41
    0
    arkadaşlar sabredin.OHAL uzamazsa ki uzamayacak gibi görünüyor 17 ocakta kolsan kredileri açar

6. adanapol

adanapol Komiser Yardımcısı

132
    61
    0
    ocak ayına kadar kım dayanacak :D ben bıttım yasal takıpte hepsı banka yasal takıp dıye yapılandırmıyorda

7. manisa454545

manisa454545 Komiser Yardımcısı

124
    41
    0
    yasal takip olunca yani maaştan icra kesintisine başlandıysa KOLSAN da vermiyor

8. adanapol

adanapol Komiser Yardımcısı

132
    61
    0
    POLSAN sagolsun napalım adamları keyıflerı yerınde olsunda bız olsekde sıkıntı yok umrularındada degılız zaten
    1 tl bıle hakkım gectıyse haram olsun ama onlarda haram helal kavramıda yoktur ;)

batu1283 bunu beğendi.
  9. batu1283

1.719
    1.082
    0
    Ben tüm resmi kanallara yazdım 8 tane haber ajansınada yazdım artık rutin günde 2 saatini ayırıp her gün gönderiyorum. Ama Polsandan durum hiç iç açıcı değil,tabela şirketler almak,fetö şirketlerine para aktarmak,ucuz arsaları pahalıya almak bir çok iddia var

10. Cengiz16

Cengiz16 Komiser Yardımcısı

185
    60
    0
    Lan ülkede zarar gören hep polis. Bu nedir be. Bu şapşallarda hala kredileri açmıyorlar. Günahsızların suçu be polsan yöneticileri. Bizim aidatımızla maaş aldığınızı ve benim helal etmediğimi bilin yeter

batu1283 bunu beğendi.
  11. batu1283

1.719
    1.082
    0
  12. Eneseme

Eneseme Komiser

242
    120
    0
    Seni takip ettgm kadaryla polsan lehine ve polsanci br tavrin var.sen memnunsun galiba bu magdryetden

13. Cengiz16

185
    60
    0
    Şimdi ohal uzarsa kolsan yine kredileri açmaz açmaları işlerine gelmez. Lan bizim halimiz ne olacak.

wiya bunu beğendi.
  14. Cengiz16

185
    60
    0
    Bir çok yol varken kredi vermek için ama bu yönetim türkiyede tek. Tek kredi vermeyen zihniyet

15. batu1283

1.719
    1.082
    0
    Arkadaşın biri 20 ocakta açılacağını yazmış ne derece doğru bilmiyorum fakat eğer imkânın varsa şartlara göre değerlendir.

16. yaramaz_222

yaramaz_222 Başpolis Memuru

80
    34
    0
    beyler gidin hayvan krdesi alın 30 40 bın veriyor deniz bank koyle baglantısı olan yapar ben yaptım senede 1 taksik top. uc taksit

batu1283 bunu beğendi.
  17. batu1283

1.719
    1.082
    0
  18. Eneseme

Eneseme Komiser

242
    120
    0
    Banka sicilin bozuksa