YARDIM - Sivil Polis | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

YARDIM Sivil Polis

Dovahkiinkai 14 Aralık 2016

1. Dovahkiinkai

Dovahkiinkai Yeni Üye

1
    0
    0
    Merhabalar. Polis olmak istiyorum. Başlıktada belirttiğim gibi sivil polislik hayalim. Bunun için nelere ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

2. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Abicim işin zor:)kimse istediği yerde çalışamıyor bu teskilatta .yeterli bilgiye tecrübeye sahip olsanda mudurun iki kelimesine bakar alırlar seni verirler karakola bi bakarsın nöbet kulubesindesin.hani orta ölçekli siyasi yada işletmeci tanidigin yoksa nöbet tutar ekibe gecersin.kendini sartlama sakın.gorev kutsal mutlu olmaya çalış .ama sana şimdiden diyeyim meslek zor.valla zor hani parası Allah a sukur.esasen o çalışmaya gore saat ücretlerini hesapla .3600alan bi memur ayda günde 12saatten haftada birgün izinli olarak hesaplıyorum.12*6=72 ayda ise 288saat. Saat ücreti 12.5tl yapıyor yanlış hesaplamadiysam.hani devlet garantisi var emeklilik var ama zor meslek psikolojik olarak sınırlarını zorluyor.