SICAK KONU - Taltif hk. | Sayfa 481 | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

SICAK KONU Taltif hk.

Xeana 8 Kasım 2016

1. Thxx

Thxx Yeni Üye

9
    23
    0
    Dostum doğru söylüyorsun da madem öle EGM bu olayı yani bu oyunu görmüyor mu? Görmüyorsa ayrı sıkıntı görüp müdahalede etmiyorsa ya da edemiyorsa ayrı facia.
    Taltifi dağıtan organize den kim? EGM bu taltif olayında çarpıklık, ikilik yani bir FETÖ oyunu olduğunu biliyorsa neden müdahalede etmedi yada neden hala bir düzenleme, bir tekrar liste düzenlemesi yapmıyor. En azından bir açıklama yapabilir. Çok mu zor...

Eğer senin dediğin gibiyse bu olayı bizzat EGM nin bozması müdahele etmesi gerekirdi lakin tam tersi darbe taltifi olayında bence kulağının üstüne yattılar, nasılsa kimse itiraz etmez ses çıkarmaz diye düşündüler lakin bu pilav daha çok su kaldırır. Bu iş eninde sonunda sonuçlanacak ve sorumlular hesap verecek. Acaba açığı alınanlardan kaç kişi, şu son ihraç listesinde ihraç olanlardan kaç kişi darbe taltifi aldı? Yüreği yeten sorumlu bir kişi açıklasın ortalık karışır.

Yok öle çalışan adama, çatışan adam "sıfır" taltif veripte 3 gün sonra dönen adama 24 maaş vermeler. Adelet yerini bulmalı.
    Ayrıca para için devlete küsen hiç çalışmasın. Devlet bakidir. Bu iş para için taltif için yapılacak bir iş değil ama mevzu o değil mevzu hak adalet...

Kamyoncu ve Aydin 41 bunu beğendi.
  2. Aydin 41

Aydin 41 Komiser Yardımcısı

113
    78
    0
    Herşeyin bir bedeli var olmalı da

3. Aydin 41

113
    78
    0
    Fazla çalışmanın da

4. Aydin 41

113
    78
    0
    Herşey para değil doğru ama para günümüzde ona en yakın birsey

Elaziz bunu beğendi.
  5. batu1283

batu1283 1.Sınıf Emniyet Müdürü

1.719
    1.079
    0
    Hiç bir zaman tam adaleti sağlayamazsın ama adil davranabilirsin ve bunun içinde önce istemelisin

Akademika bunu beğendi.
  6. batu1283

1.719
    1.079
    0
    Taltif olayı olsun fazla çalışmanın göz önüne alınması olsun eğer sözcüğünüz yapılan hiç bir şey maddi olarak ölçülemez ise maddi olarak ölçemediğin değerde davranacaksın.Yapılan ne bal sürülmüş emzik

7. batu1283

1.719
    1.079
    0
    Onui bunu değil herşeyden önce samimiyeti sorgulamalı.

8. Akademika

Akademika Komiser Yardımcısı

101
    148
    0
    Değerli arkadaşlar..
    Bu saatten sonra EGM den yeni bir Taltif düzenlemesi beklemek abesle iştigal olur..

Maalesef EGM lüğü Hak ve Adaletli davranmamıştır. (Zaten bu güne kadar adil değildi hep belli şubeler taltif edilip diğerlerine verilmemesi, istihbaratta çalışan kardeşlerim yanlış anlamasın Darbe istihbaratını alamayan istihbarata neden fazla Darbe taltifi verilir bunu zaten hiç anlamıyorum)

Biz hata yaptık veya ödenek miktarı yeterli değildi, (esasen adil dağıtım yapılsa idi yeterli olurdu) fetö vb. unsurlarca bu oyun kuruldu şeklinde dava konusu olabilecek bir açıklamayıda EGM den beklemeyin..

Hepimiz takip ediyoruz yeni yeni açığa almalar oluyor, hatta bu gün Adana ilinde aktif görev de bulunan Müdür, Amir Polis Mem. 40 personel gözaltı yapıldı şeklinde bir haber okudum

Durum Böyle olunca;
    Tüm bu açığa alma ve göz altılarda şahıslar noktasında suçun nevi hususunun Ne olduğunu tabiki de bizler bilemiyoruz,,
    Umarım Bu Taltif Haksızlığına sebep olanların tespitine yönelik yapılan çalışma mevcut olsun ve yapılan çalışmada bu açığa ve gözaltına alınanlar içinde bu huzursuzluğun müsebbibi olan şahıslarda bulunsun,

Tabiki de bizler mensubu bulunduğumuz EGM teşkilatında Adil olunmasını isteyeceğiz, büyüklerimizden bunu talep edeceğiz, hak - hukuk gözetmeyenlerin tespit ve cezalandırılmasını istemek kadar doğal ne olabilirki?

Aydin 41 bunu beğendi.
  9. sarilarisulo

sarilarisulo Polis Memuru

68
    34
    0
    Ogretmenler nete bakin 6 ocakta aciga alinan sahsa sormuslar taltif almadim demis tez curumedi devam ediyor...yinede taltif alipta aciga alinan vardir heralde bakalim gorecegiz.

10. NazimYuksel

NazimYuksel Emniyet Amiri

500
    583
    0
    Sa arkadaşlar taltif alıp açığa alınan oldu birini şahsen tanıyorum hemde en yuklusunden aldı bir kaç kişi daha var bence bu tezi unutun zaten öyle birsey yoktu. Ben taltif almadım açığa da alinmadim her zaman derim yine diyorum haksız yere alınma diye birşey yok. Soğan yiyenin ağzı soğan kokar üstüne ne yersen ye geçmez.

Lenovo P1a42 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

11. saw2323

saw2323 Komiser Yardımcısı

104
    24
    0
    Arkadaslar bu kredi sicil affi ne zaman cikacak bilgisi olan varmi

12. koray 38

koray 38 Bekçi

13
    1
    0
    Devrelerım bilginize başvuracağım bu 6ocakta açığa alınanların hıç birisi taltif almamıstı diye bır duyum var.gercekten bilgşsş olan arkadaş varmı yanı bu 756kişiden taltif alanlar varmı bilgisi olan varmı

13. koray 38

koray 38 Bekçi

13
    1
    0
    Yada bu son açığa almalarla taltif olayının bir bağı varmı.bazı adkadaşlar 756kişinin hiç biri taltif almadı diyorlar.bilgisi olan bu konuda paylaşırsa sevırınım

14. koray 38

koray 38 Bekçi

13
    1
    0
    6ocak ta çıkan khk ile 450kadar kişi görevıne iade edildi ve ayn zamanda bakanlık oluruyla emniyetten 756kişi açıga alindi ve bu 756kişinin taltif almayanlardan oldgu solenıyor ben sadece subeden konusulunlardan duydum

15. koray 38

koray 38 Bekçi

13
    1
    0
    Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim hem arkadaşlarda bilgi sahibi olmus olur

16. GÖKTÜRK01

GÖKTÜRK01 Bekçi

12
    7
    0
    Ist da calisiyorum bizim subeden bi arkadas aciga alindi 2 gün önce taltif yatmamis öyle demisti

17. mavigökyüzü

mavigökyüzü Polis Memuru

50
    19
    0
    Nisanın ilk haftası anayasa referandumu, onun öncesinde de taltif gözüküyor gibi...

18. koray 38

koray 38 Bekçi

13
    1
    0
    Yokmu bu konuda bilgisi olan devrelerım