SICAK KONU - Taltif hk. | Sayfa 483 | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

SICAK KONU Taltif hk.

Xeana 8 Kasım 2016

1. NazimYuksel

NazimYuksel Emniyet Amiri

502
    584
    0
    yorumsuz bunu beğendi.
  2. Pavel0707

Pavel0707 Komiser

297
    326
    0
  3. NazimYuksel

502
    584
    0
  4. erhannn34

erhannn34 Başpolis Memuru

82
    32
    0
    129 yüz elli bin neyse bıran önce bıtsede artık teskılat kendıne gelse

Erhan

mesudfuat bunu beğendi.
  5. NazimYuksel

502
    584
    0
    Valla öyle çöreklenmişler ki her yerden bir kokuları çıkıyor birde kendilerini öyle saklıyorlar ki sanki öyle birşey hiç yokmuş gibi

Lenovo P1a42 www.polisforum.net mobil uygulaması ile gönderildi.

6. NazimYuksel

502
    584
    0
  7. Policeeeee

Policeeeee Bekçi

48
    23
    0
    Hainlik yapan kimse gereği yapılsın bunlar yüzünden neler çektik hala sıkıntı yaşıyoruz hainlik yapan fetö PKK dhkpc daes her kimse Allah a havale ediyorum hakkımıda helal etmiyorum

8. Son Osmanlı

Son Osmanlı Bekçi

34
    48
    0
    Aynen bu forum iddaa net olsun. Kardeşim hiç bir bilgi akışı yok bu forum neden kuruldu adminler nerde,sürekli hergün boş başlıklar açılıyor,hergün forma bakıyorum kaydadeğer birşey görmüyorum. Kardeşim bu taltif almayanlar ne olacak yatacakmı temizliğimi bekliyorlar taltif alamayanlarmı açığa alındı bir sürü cevaplanması gereken ve tartışılması gereken soru var

NazimYuksel bunu beğendi.
  9. NazimYuksel

502
    584
    0
    Gecenki yazımda da belirttim açığa alınanlarla taltif alıp almamanin bir ilgisi yok alan da var almayan da var açıktakiler içinde. Öyle bir durum söz konusu değil gerek ifadelerden gerek bylock eagle gibi programlardan hala isimler belirleniyor ve herkesin herşeyi araştırılıyor gittigi okul dersane okuduğu kitap sosyal medyada takip ettiği kişiler konuşmalar yani aklınıza gelebilecek herşey emniyetlerde bunun için özel gruplar oluşturuldu her birimde sırf bu işe bakıyor taltif ödül olayı kapandı artık geriye dönüşü olmaz önümüze bakalım

Akademika bunu beğendi.
  10. Son Osmanlı

Son Osmanlı Bekçi

34
    48
    0
    Taltif almayanlar için şöyle bişey diyebilirmiyiz: durumu şüpheli olanlar yani şubelwrden çıkma vs. ... O gece calışmayanlar izinden geç dönenler.... Yani taltif büro sırf hata yapmamak adına ve taltif baskıları sonucu bir an önce taltifleri ödeme gereksinimi duyma adına şüpheli gördüğü isimleri cıkarmış olabilirmi. Gereken temizlik yapıldıgında da en nihayetinde bu taltif madurlarının da hakkını vereceklerini söyleyebilirmiyiz

11. raskolnikov

raskolnikov Komiser

219
    99
    0
    Bilgi paylasiminda bilinen birsey varsa veya biliyorsak bildiğimizi yazıyoruz.taltiftende aldığımız pek memnun etmedi.Bari bu yolla birşeyler alalım..

12. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    14 ü belki 13 ü cumada düşeb,l,r sissteme

13. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0

hayrola ? :)

14. NazimYuksel

502
    584
    0
    Tamamı için olmasa da genel olarak olabilir 17-25 Aralık döneminden sonra birim değişikliğine uğrayanlar vs gibi

15. Xeana

Xeana Administrator Yetkili Kişi

469
    491
    0
    Devrelerim admin ne yapsın olmayan bir bilgi mi yazalım net olmayan bir şey yazma taraftarı değiliz biliyorsunuz ülkenin gündemi bir saatte değişebiliyor .

16. furkanahmet

furkanahmet Komiser

208
    115
    0
    Ya rabbel alemin şu gariban polisin çilesi ne zaman bitecek bize yardım et senden başka kimsemiz yok sen kimsesizlerin rabbisin

song ve NazimYuksel bunu beğendi.
  17. Akademika

Akademika Komiser Yardımcısı

101
    148
    0
    Yeni Nesil Polis arkadaşlarımın en çok hoşuma giden yanı Hak arama mücadeleleri ve bunu gerek Yasal başvuru şeklinde gerekse Sosyal Medya üzerinden belli bir kitleye ulaşarak yapıyorlar bilhassa Çevikci genç arkadaşlarım bir çoğu evladım yaşında takdir etmemek mümkün değil..

Devrem (Admin Ne yapsın) demişsin ya siteniz üye sayısı 1395 İnşallah her geçen gün de katılımlar artıyor, artacak belki üye olmadan takip eden bunun on katı olabilir, ancak; Polis ile ilgili çeşitli sosyal ağlarda var bunlardan birtanesi (Polis Mem. Day. Gurubu) Sağolsun en az 3-4 defa ön Ana sayfasında bu konuyu gündemine. aldı, Bizlerde kendilerine teşekkür ettik bizi kale aldıkları için, takipçi sayısı 19659, Bir diğeri Hatta sizin Forum sitesinide takipcilerine önermişti (Emniyet Haber) Facebook sayfası ki takipci sayısı 117521, Buradan hareketle sizin sitesinizi öneren Emniyet Haber ile Admini ile irtibat kurarak ana sayfasında Sosyal ağlarda gündem oluşturmak adına Taltif Adaletsizliği, Dilekçelere Verilen Cevaplar Vb. bir başlık açılması olabilir..

Şahsi Düşüncem Bu Taltif olayı kapanmıştır ancak; Taltif dağıtımı son değildir ileriye dönük Adil olunmasında bir nebze katkı olurmu???

eecd ve Polanka0631 bunu beğendi.
  18. Akademika

101
    148
    0
    Ayrıca sizin kendi Facebook Sayfasınızda belirttiğiniz;

TALTIF YERINE KURBAN VE RAMAZAN BAYRAMINDA TÜM EMNIYET TESKILATI PERSONELINE 1 ER MAAŞ IKRAMIYE

Neden Olmasın!!!!!!!!!!

19. Polanka0631

Polanka0631 Komiser

262
    213
    0
    Meslekte bir kez Adalet gördüm ( Bayan memurun ismi Adalet idi) Bu bayan arkadaş bize tayin oldu iki gün sonrada ihracı geldi.Başka Adalet görmedim

Akademika bunu beğendi.
  20. Akademika

101
    148
    0
    Bayram demişken gündeme alınacak diğer bir konu Tüm Memurlar Bayram izini 9 gün artı iki bayramda 18 gün izin kullanıyorken çalışan imam dahi fazla mesai alıyorken bizlerede bu hak para olmasa bile daha sonra kullanılmak üzere yıllık izinlerimize eklense

Taltifte özür olsun İKRAMİYE iki bayram değil tek bayram verilsede olur Admin :)

toledoman bunu beğendi.