Varikosel Ameliyatı ve Sonrası | Polis Forum
  1. 2000 mesaja 200 TL ödülü kazanan arkadaşımız Dart31. kendsini tebrik ediyoruz. 2000 Mesaja 200 TL Ödül

Varikosel Ameliyatı ve Sonrası

mahviyet 21 Aralık 2016

1. mahviyet

mahviyet Yeni Üye

7
    3
    0
    İyi akşamlar . Çocuğum olmuyor ve geceleri yatarken testislerimde şiddetli ağrı neticesinde doktora gittim.Tahliler testler sonucu varikosel tanısı koyuldu ve ameliyat dendi .Bu ameliyat neticesinde düzelme ve çocuk sahibi olan meslektaşım varmı ? Kaç gün içinde normal sosyal aktivitelere dönülüyor.Herkeze tekrardan iyi akşamlar.

2. adanapol

adanapol Komiser Yardımcısı

130
    61
    0
    duymustum zaten damar daralmasından oluyor amelıyat sonrası normal doner ıns. nur topu gıbı cocukların olur

3. mahviyet

mahviyet Yeni Üye

7
    3
    0
    Amin inşallah. Öyle zor bir durumki rabbim kimisini ekmeğiyle kimisini eviyle kimisini hayatıyla benide bunla imtihan ediyor. Çok istiyoruz herşeyide deniyoruz.Güzel yorumun için teşekkürler devrem.

4. Dart31

Dart31 Polis Forum Baştacı

2.064
    1.597
    0
    DEWRE allah nasıl eder insallah bebekleri sana bizim polis okulunda bir ara moda idi varikosal ameliyatı okulun 4 te 1 i abartısız olmuştu cogu da izin koparmak için ha bire de ücretsiz tabbbii

flic bunu beğendi.
  5. mahviyet

mahviyet Yeni Üye

7
    3
    0
    İzin koparmak için malum bölgeye operasyon ilginç . Neyse arkadaşlar asıl konu şu düzelme olup çocuk sahibi olan varmı ? Herkeze iyi çalışmalar

6. EREKKER

EREKKER Yeni Üye

7
    0
    0
    Devrem, 1 ayda kalktı arkadaşlar

7. redpepper19

redpepper19 Bekçi

22
    12
    0
    küçük bir operasyon, ben polis okuluna girmek için sağlık raporu alırken çıkmıştı, ameliyat oldum ve 15 gün kadar sonra okula başlamıştım, en fazla bir hafta sonra yaşam normale dönüyor, çocuk konusunu bilemiyorum, zaten ayakta falan biraz durunca ağrı yapıyorsa ameliyat olmanız gerekiyor. ben yakın savunma ve beden eğitimni derslerinde koz olarak kullanmıştım, nerden baksan bi dönem ameliyatlıyım diyerek geçirmiştim