Yılbaşı biletlerini aldık:)şimdide size tutarsa ne yaparsınız fikirleri alalım:) | Sayfa 4 | Polis Forum
  1. Forumda sizden para isteyen kişilere asla itibar etmeyiniz. Kimseye 1 tl dahi göndermeyiniz. Bu konuda site yönetimi olarak sizleri uyarıyoruz. Doğacak sonuçlardan kullanıcılar sorumludur.

Yılbaşı biletlerini aldık:)şimdide size tutarsa ne yaparsınız fikirleri alalım:)

wiya 17 Aralık 2016

1. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0
    Sen ne yaptin kardes bin liralık bilet mi alınır. Çıkacak olsa kismetinde varsa bir tane ye de çıkar.

wiya bunu beğendi.
  2. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Ya hergun üç beş bilet aldım,tekte vermek o parayı zor olur diye:)
    Tesekkur ederim yenge yaa inşallah çıkar büyük ikramiye çıksın Allah şahit kimin ne borcu varsa buradayim ihtiyacı olan herkese hattı sayılır güzellik yapacağım

3. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Ela ma sozunu unutma.

wiya bunu beğendi.
  4. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Para yi bulup kactiniz herhalde.

wiya bunu beğendi.
  5. Dart31

Dart31 Banned

2.070
    1.602
    0
    Olabilir sonuçta 15 trilyonnn

wiya bunu beğendi.
  6. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Valla çok güldüm bak ya yenge. Çok yasayin siz ya:):)12tane amortim var.

eecd bunu beğendi.
  7. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Yok yenge unutmadım sözümü ela da yegenimiz sayılır .Birkaç ya dostum vardı onlarda aklımdaydı hani istedim bana çıksın diye .Hani bana çıkarsa çok şükür emindim gereğini yapacağımdan.

8. eecd

eecd Emniyet Amiri

680
    815
    0

Sadece mi. Pehhh.

Bu arada kızimin çektiği bilete 200 tl. Isabe etmis. Çeyrek olduğu için 50 tl. Baban nesi de senin olsun kizim ben 59 tl yi ne yapayım dedi. Gitti aldı harcayacagim dedi ama harcayacak yer bulamadı.

wiya bunu beğendi.
  9. wiya

wiya Komiser

264
    138
    0
    Bu konuyu ben açtım ,ehh takibi de bana düşer (musadenizle tabi ki)

Yok mu şanslı arkadaşlar :)hani hatırı sayılır kazananlar..Bilgimiz olsun dedimdi devrelerim.Herşeyin daha iyisi güzeli sizlerin olsun.